www.sudzibas.lv Rolis Neticiet nosauktajām cenām!

Rolis - Neticiet nosauktajām cenām!

Ja ko remontējat autoremonta darbnīcā "Rolis", rēķinieties ar to, ka remonta izmaksas un laiks šajā kantorī var pieaugt gandrīz divkārt, turklāt nebrīdinot par to. Bija jāmaina ģenerators. Rolis meistari pateica, ka jauns maksās 290 eur, par darbu 59 eur. Ģeneratoru sameklēju pats, nopirku par 155 eur. Tā kā pirms jaungada visi ļoti aizņemti, bet Rolis bija ar mieru nomainīt un remonta Cena adekvāta, nemeklēju citas iespējas un braucu vien atpakaļ pie viņiem. Atdevu mašīnu 13.00, solīja līdz vakaram sataisīt. Tā nu gaidīju pie paziņām, lai nevizinātos ar taksi no un uz Čiekurkalnu. 16.30 man atzvanīja, ka tomēr neizdosies šajā dienā saremontēt. Nākamajā dienā 10.30 bija gatavs, tikai summa pēkšņi pieaugusi līdz 112 eur. Pēc iebildumiem, ka šāda prakse ir nekorekta, rēķinu samazināja uz 93,50 eur. Tomēr uzskatu, ka šis nav gadījums, kad remonta gaitā atklājas kādi neparedzēti papildu darbi (un nekas cits arī netika darīts) , tāpat, pārskatot cenu, klients būtu jābrīdina un jāsaņem piekrišana. Nu nedrīkst nosaukt vienu cenu, bet piestādīt citu! Ai, ziniet, mēs vienkārši izdomājām paprasīt vairāk... Pēc šīs nepatīkamās pieredzes Rolis pakalpojumus vairs neizmantošu.

R

G Gulbenietis 30.12.2021

Moš pie reizes vajadzēja jaunus roļikus? Un, vēl bieži vien ūdenssūkni maina pie reizes. To, ka siksnu liek jaunu, būtu tā kā pašsaprotami ;). Varbūt komunikācija bija pakaļā, tāpēc nesaprati? Remonta laiks servī vienmēr ir ļoti aptuvens Par viena autiņa ģenera maiņu (parastā variantā kā golf 3) tur 30 eur būtu vēl ar tējas naudu.

R Raitis 30.12.2021

Nē. Skaitās, ka klāt nāca labās pusass un motora spilvena demontāža. Lai tiktu klāt. Profesionālim tas būtu jāredz/jāparedz, jau darbu uzsākot.