www.sudzibas.lv Rolis Rolis remonts nebeigsies nekad !!

Rolis- Bosch serviss - Rolis remonts nebeigsies nekad !!

Pec motora diagnostikas a/m, ar kuru braucu 2 g., tika konstatets, ka ir pilnigi atskruveta generatora stiprinajuma apakseja skruve.
Citos norm.servisos tika secinats, ka skruve nekad pati no sevis neatskruvetos. Launpratiba...
Neiesaku griezties Rolis servisaa, rezerves det. ok, attieksme pret klientu nekada...

J

S simila 11.08.2008

Dīvaini, bet manu auto normāli salaboja, tagad iet kā zvērs, kur citos servisos nezināja, ko ar manu auto iesākt, jo nevarēja atrast, kas par vainu.

V viktors 26.08.2008

tas kantoris ir ritīga naudas kāstuve.un mašīnas labot arī nejēdz.visi normālie meistari sen jau aizgajuši projām.

A aha 28.08.2008

Piekrītu

J just me 26.09.2008

Naudu ņem lielu, bet nez kāpēc vienalga auto neiet.
Un katru reizi kā es auto pie viņiem aizvedu, tā atklāj kautko citu, ko mainīt, bet auto kā neiet, tā neiet.

E es 12.11.2008

Šajā servisā arī mans auto pabija. Rezultāts tāds, ka vedu uz citu servisu, lai salabo, lai vispār var braukt. Kad piezvanīju uz šo servisu un teicu kas par lietu, ka auto nav sataisīts un iet sliktāk, nekā kad aizvedu, īpašnieks man uzbļāva un piedraudēja, ka mani iesūdzēs tiesā par apmelošau un pieteica arī to ka viņš esot amatpersona un ka lai es liekoties mierā, bet tādā kliedošā un nepieklājīgā tonī. Tur savu kāju vairs nesperšu.

I InDja 04.12.2008

ai nu sviests. man auto taisija un viss bija labaakaja kartiba un pa OK cenam.. Un no Vibracijas masinai var pats no sevis atskruuveties da jeb kas, ja nekaadas saprasanas par tehniku, nav ko te mullkiibas rakstiit.. pff
Pashi tik ideaali, ka kaut ko vajadzetu izdariit un neko neizdariitu... kur nu Veel labak..

1 111 30.03.2009

Vislabākais ir tas, ka pēc diagnostikas man kategoriski tika apgalvots, ka ir atklāts plīsis generatora apakšējais stiprinājums un ir nepieciešama tūlītēja generatora korpusa nomaiņa ar apakšējo stiprinājumu. Un tad nēdēļas laikā parādījās neciešama metāliska graboņa motortelpā. Pēc kā citā norm. servisā konstat., ka atskrūvēta apakš.ģen.skrūve.
Ja ģen.tika apskatīts, kā tad netika pamanīta atskrūvētā skrūve?!?! Viela pārdomām... Vai vērts atstāt a/m ROLIS, kur netiec laists pie remonta???

Neiesaku ROLIS, jo Rolis (Bosch) remonts nebeigsies nekad !!

A Arnis 01.12.2010

Pilnīgas muļķības.

B Boris 22.02.2011

Absolūti uz klientu neorientēts kantoris. Kļūdas gadījumā (kuru atzīt nespēj) nemeklē tālāku risinājumu, bet augstprātīgi taisnojas. Manā gadījumā vainoja degvielas kompānijas, lai gan katrā reizē biju lējis citā tankā. Par to, ka klientam vajag sataisīt mašīnu, nevis atrast vainīgo, aizdomāties nespēj.