www.sudzibas.lv Rolis slikts autoserviss

ROLIS, BOSCH auto serviss - slikts autoserviss

Sanāca tā ka tuvu mājai atrodas ROLIS un bija laiks mainīt zobsiksnu.
Lavi, viss OK, samainīja siksnas+sūkni, par to ka cena atškirās +100Ls par iepriekš runāto man pateica kad darbs bija jau pabeigts, bet tas nav galvenais.
Es iesēdos auto un konstatēju ka nestrādā maģis. Pateicu servisā, tie viss OK, mēs neko neaiztikām. Labi, iebrauca atpakaļ servisa boksā, kautko čakarēja 20 min., beigās ''mūsu meistars saka ka jums jau iepriekš nestrādāja...''
Es saprotu ka nav jēgas strīdēties, auzbraucu uz parastu ''pagraba servisu'', tur elektriķis konstatēja ka pašam maģim izsita drošinātāju, iebāza jaunu - mūzuka skan.
Tātad, laikam tur bāžot mašīnā kautkādas ierīces, kuras nav ar normālu zemējumu izsita man drošinātāju.
Secinājumi - attieksme pret klientu ir nekāda, jo ja kl. saka ka iepriekš strādāja (tā tas arī bija, jo es visulaiku braucu ar ieslēgtu rādio) tad viņam jātic un jāizlabo kļūda un tad kl. būs vēlme atraukt vēlreiz. Sākumā domāju veikt ROLIS regulāro tehnisko apskati, bet tagad gan aizdomāšos, vai vērts pēc servisa braukt vēl vienā servisā.

T taisnīgais 08.11.2011

Tā var notikt jebkuram. Arī ieslēdzot maģi var izsist drošinātāju, un iespējams ka tā arī bija.Tā var būt arī tīra sakritība un Roļa meistars varbūt arī nemelo.
Par to vajag padomāt pirms liet samazgas virsū.

Es esmu no citas pilsētas, ja kas.

S Sergejs 29.11.2011

Protams ka var būt sakritība, tikai man kā klientam, kuram pirms nodot auto servisā viss strādāja tas nav patīkami.
Es tikai dalos ar savu pieredzi, kā arī biju minējis vairāk uztrauc tieši attieksme pret klientu.
Rezultāts ir tāds, ka veicu apkopi citā servisā - esmu apmierināts gan ar darbu, gan ar attieksmi!