www.sudzibas.lv Rolis Nekvalitativa darba izpilde

Autoserviss Rolis - Nekvalitativa darba izpilde

Cilveki, kas savu masiinu nodod saja it ka "autoservisa" pamatigi riske ar saviem nerviem, laiku un naudu. 2 reali gadijumi, kad pec si servisa apmeklejuma, jabrauc uz nakamo servisu, jo darbs nav ticis izpildīts kvalitatiivi... Pec laika atrodas ari nepieskruvetas skruves pie iepludes kolektora! Par kaadu kvalitaati seit varam runaat... It ka nomainitos bremzu klucus, mainiju jau pec 2 nedelam - liku jaunus klucus un diskus, jo "jaunie" kluci tika uzlikti uz vecajiem bremzu diskiem, kuri jau bija saruseejusi... Nu ka servisa darbinieki var nezinat tadas lietas... Nu ta mēs strādājam... Ta ja "roli" neiesaku nevienam... Var jau but ka kadam ari paveicaas, bet man noteikti ne: (

I

D Dīdī 24.11.2010

Un tu meģini mums visiem ieberst ka brauci tur divas reizes pēc kārtas:D Tad jau pašam ar ar to galvu tā pašvaki.

I Inese 24.11.2010

Es pati tur biju 1 reizi, par otru reizi uzzinaju sonedel no vienas koleges, kura ar bija paspejusi tur pavisoties...