www.sudzibas.lv Rolands Odzelevičs Meiteņu izmantošana, draudēšana (naudas izkrāpšana, bērnu uztaisīšana)

Rolands Odzelevičs - Meiteņu izmantošana, draudēšana (naudas izkrāpšana, bērnu uztaisīšana)

Ja vēl kādai ir bijusi saskarsme ar šo personu, rakstiet komentārā, dalamies peredzē! Lai citi zin, kas šī par personu!

Un protams ja jūs Rolandam pieminēsiet visas šīs sūdzības(citas meitenes arī rakstījušas sūdzības) viņš to visu noliegs, un ja jūs noticēsiet, tad iespējams arī jūs sagaida tāds scenārijs, kāds bija man un citām meitenēm!

Kāpēc Rolandam vajag meitenes? Atbilde tikai viena- tāpēc, lai IZMANTOTU!

Šī persona sociālajos tīklos maina vārdu, tad Rolands, tad Roberts, visticamāk tāpēc, lai slēptos.

Saskarsmē var likties normāls, bet patiesībā apmuļķo meitenes, meitenes paņem kredītus, jo Rolandam patīk izskalot smadzenes, kā arī sola atdot naudu.

Rolandam ir nepabeigta pamatskolas izglītība, nav darbs, vienīgais darbs ir izskalot meitenēm samadzenes!

Patīk draudēt, kā arī lielās ar balto lapu ar šizofrēnijas slēdzienu, pēc pēdējiem jaunumiem, viņam ir šizofrēnija! Kā arī pēc pēdējiem jaunumiem ir sēdējis cietumā!

Rolandam patīk likt mantas lombardā, savas?!? Nē nav jau ko viņam likt tajā lombardā, jo ir pliks kā baznīcas žurka! Prasa meitenēm visu, ko tik var ielikt lombardā, saka, ka izņems ārā pēc laiciņa, bet neizņem, jo nav jau ar ko izpirkt!
Domājiet ar galvu meitenes!

Kāpēc es to saku?!? Jo tā ir mana pieredze!

Rolandiņam patīk arī uztaisīt speciāli bērnu! Jā tur nu viņam ir prasme, pat uzreiz gultā likties nevajag, ir pacietīgs, bet kad notiek, tad tiek uztaisīts! Daudzas meitenes ir iekritušas!

Meitenes! Rakstiet savu pieredzi! Popularizēsim ROLANDU!

Zv

Vairāk sūdzības par Rolands Odzelevičs

2litriBocmanis 25.04.2019

Mazais draugs Rolands atkal sūdos iekūlies :D Gribētos satikt un vienkārši parunāties kā iet un ko dara.

Zv zvaigzne12345 27.04.2019

Kāmēr dzīve neiedos pretī tikmēr vien darīs...

ramona 27.04.2019

Pastāsti man, nesaprotu. Kā var speciāli uztaisīt bērnu? Tur piedalās divi un abiem par to jādomā kā izsargāties un kā nē.

Ce ceec35 14.10.2019

Sveiki,

Es esmu vientuļa vientuļa dāma, man ir prieks ar jums šeit iepazīties, vai mēs varam labāk iepazīties viens ar otru? Lai iegūtu vairāk informācijas par mani un manām fotogrāfijām, varat rakstīt man tieši pa e-pastu {[email protected]}.

Paldies par jūsu laiku

Tavs jaunais draugs