www.sudzibas.lv Rolands Grīslis Krāpšana, nekvalitatīvs darbs

Rolands Grīslis - Krāpšana, nekvalitatīvs darbs

RolandsGgrīslis apgalvo, ka darbu veic rūpīgi, kvalitatīvi (mūsu dzīvokli visas uzlīmētās tapetes ir netīras, sienas ir šķības - ar līmeņrādi rīkoties neprot) un galvenais - godīgi (apsola ļoti labā kvalitātē no am furnitūras uztaisīt Latvijā ražotu virtuves iekārtu un skapi) . Ja vēl kādu ir apkrāpis šis "meistars", lūdzu sazinieties un nekādā gadījumā neuzticiet šim cilvēkam sava īpašuma remontu!

A An_zo 11.06.2017

Ka ar Jums var sazinaties? Ari mums ir ļoti bēdīga pieredze ar ROLANDU GRĪSLI!

L Līga112 12.06.2017

Jums nosūtīta PM.

C cerebri 06.09.2017

Varbūt kāds zina viņa personas kodu? Mans e pasts- [slēpt]@inbox.lv

C cerebri 06.09.2017

Varbūt kāds zina viņa personas kodu? Mans e-mail ir [slēpt]@inbox.lv

M MPprime 06.09.2017

LAPK 204.7
pants. Nelikumīgas darbības ar fiziskās personas datiem
Pirmā daļa
Par nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, tas ir, par jebkurām
nelikumīgām darbībām ar fiziskās personas datiem, ieskaitot datu vākšanu,
reģistrēšanu, ievadīšanu, glabāšanu, sakārtošanu, pārveidošanu,
izmantošanu, nodošanu, pārraidīšanu, izpaušanu, bloķēšanu vai dzēšanu, —
izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu fiziskajām personām no
septiņdesmit līdz piecsimt septiņdesmit euro, amatpersonām — no simt
četrdesmit līdz piecsimt septiņdesmit euro, bet juridiskajām personām — no
tūkstoš četrsimt līdz vienpadsmit tūkstoš četrsimt euro, konfiscējot pārkāpuma
priekšmetus un izdarīšanas rīkus vai bez konfiskācijas

S Sky23 22.11.2017

Rolands zin arī pantus par darbaspēka nodarbināšanu)) , bet nezin starpību starp algotu darbu uzņēmumā un pakalpojumu sniegšanu kā IK vai sia dalībnieks/valdes loceklis. Viņam vēl atliek pastudēt nodokļu nomaksu - sia/IK un kaut ko par klientu apkalpošanas ētiku & pieklājību kopumā. Spriežot pēc komentiem arī sodus par krāpniecību. Vai komentētājam , kurš te piemin datu vākšanu nav ienācis prātā, ka ir normāli zināt meistara, kurš veic darbus kādas privātpersonas īpašumā, vārdu/ uzņēmuma nosaukumu.

C cerebri 08.09.2017

Šis cilvēks izkrāpj naudu un darbu padara nekvalitatīvi.

S Sky23 22.11.2017

Man arī ir slikta pieredze ar Rolandu Grīsli. Nevienam neiesaku viņa pakalpojumus. Darbs pamests nepabeigts - Rolands nepieņem nekādu objektīvu kritiku par savu darbu. Norēķinājāmies pa daļām par padarīto - tas bija mans piedāvājums - rezultātā saņēmu frāzi, ka viņam tas atlikums no manis nemaz nav vajadzīgs un darbu pabeigt viņš netaisās, laika viņam vairs neesot man. Jauns klients gaida savu pazemojuma devu. Turklāt strādā ļoti nekārtīgi, sasteigti, haotiski - tieši tāpat kā runā. Rodas sajūta, ka kvalitāte un labais vārds Grīslim neko nenozīmē - galvenais formāli kaut kādus darbus paveikt un saņemt naudu.

S Sky23 23.11.2017

Mani neapmierināja, tas, ka uz flīžu grīdas ar svaigām šuvēm piegrieza flīzes blakus telpas flīzēšanai. Man nepatika arī grīdas šuvju kvalitāte - pēc mana aizrādījuma sekoja neargumentēta taisnošanās nevis defektu labošana. Viņu darba brāķis esot jālabo par manu naudu, jo tā esot mana kaprīze ?! Turklāt netīrība ir visur dzīvoklī un arī kāpņu telpā.

S Sky23 23.11.2017

Manu kritiku izpelnījās arī ģipškartona konstrukcijas stiprināšana nišā sk.foto.

C CELTNIEKS 52 23.11.2017

Atbilde uz Līga112 -Līga Lazdiņa Jūsu objektā darbus izpildīja trešā persona pēc kuras darbu izglābām cik nu vien tas bija iespējams,Galdnieks atteicās no jūsu pasūtījuma neizlēmības dēļ un pārlieku zemās cenas dēļ,neizpildāms pasūtījums.Par iemaksāto naudiņu tika nopirkts,atvests materiāls ar čekiem lai pabeigtu iesākto darbu kuri tika Jums atstāti ar naudas atlikumu.
Darbs tika pabeigts,izlabots pēc trešās personas kuras nekvalitatīvo darbu nebija iespējams dotajā mirklī noteikt.

C CELTNIEKS 52 23.11.2017

An_zo-Antra Zomerovska,un Zomerovska kungs, Pieklājīgi cilvēki. Pasūtīja dzīvoklim kapitālremontu kuru vajadzēja izpildīt 4 nedēļu laikā kurā neiekļāvāmies par 3 dienām neatkarīgu iemeslu dēļ(pārdomāšanu,atkārtotu pārplānošanu,mājas elektroenerģijas pārrāvumu 2 dienas,pasūtītie logi nokavēja 2 nedēļas,utt.)Neskatoties uz visu to ievākšanās datumā pulk.23.00 objekts bija par 99 procentiem gatavs palīdzējam ienest gultu un pārējas mantas.
Mēģinot paspēt lai cilvēki ievāktos objektā laicīgi mēs strādājam bez brīvdienām arī stipri pēc darba laika.
Un pēc tā visa kad cilvēki bija jau ievākušies pateica kad mūsu pakalpojumi nav nepieciešami JO atteicāmies padarīt atlikušos darbus (grīdas līstu montāžu,gaismekļu montāža,sīkumi) brīvdienu dienās.Šiem cilvēkiem vajadzēja tagad un tūlīt,mūsu piedāvātais variants pirmdien otrdien būs gatavs nederēja .Pēc tam veicot izmaksu godīgu,bet papildus darbus neatalgojot.Vēlāk griežoties ar pretenziju par paveiktu papildus darbu kurš nav ticis atalgots,protams ka atteicāmies no tā pielabošanas.

C CELTNIEKS 52 23.11.2017

cerebri -Ivars Saukans. Godājams LR ārsts.Vērsās ar lūgumu pie mums pārbaudīt notiekošos būvdarbus kurus veica būvfirma viņam piederošā objektā (2ist. dzīvoklis) Veicot apsekošanu neatradu neko sliktu kas varētu būt slikti paveikts ja nu vienīgi sīkumi kuri nebija vēl pabeigti darba procesa gaitā.To visu paziņojot I.Saukanam lai mēģina atrast kopīgu valodu ar uzņemējiem jo viss ir daudzmaz normāli izdarīts,bet tomēr I.Saukans izlēma ,ka darbi būtu jāpabeidz mums.Darba gaitā paziņojot par to ka Saukanes kundze ir pazaudējusi atslēgas objektam atslēgas ir nomainītas.Lai mēs ierodamies rīt vakarā pēc atslēgām.Ierodoties objektā durvis tika aizslēgtas ierobežojot mūsu brīvību prasot lai paraksta parāda papīru ja gribas iziet no objekta,par iztrūkstošu čeku naudu kuru pats personīgi I.saukans iepriekš bija 3 reizes mūsu klātbūtnē pārskaitījis un pieņēmis.Protams ka neviens viņu neapkrāpa noteikti kādu čeku pats vien bija nomētājis vēlāk.Ņemot vērā notikušo situāciju izsaucu policiju,protams ka policija noreaģēja ātri un ārā mūs izlaida,BET INSTRUMENTUS ATGRIEZT NEIZDEVĀS JO I.SAUKANS pateica ka visi instrumenti ir viņa un policisti atbildēja ka tikai tiesas ceļā. Ivars Saukans-NEGODĪGKS,MELĪGS ZAGLIS.

S Sky23 24.11.2017

Nu ,,jautri,, jums tur gājis. Ivar, es ar Jums solidarizējos-pareizi ielikāt viņus ,,cietumā,,. )))))) Un ko man darīt ? Vai arī manā gadījumā policija noreaģēs ātri un ieteiks atdot man manas atslēgas & čipu. Atslēgu atdošana man ir diezgan principiāla lieta, neatkarīgi no tā vai es tās nomainu. Citādi man būs te jāraksta , ka Rolands - melīgs zaglis. Roland, arī man vajadzēja likt Jums parakstīt parādzīmi par nelielu naudiņu ap 36 € (skaidras naudas atlikums pēc materiālu iegādes) . Arī es neesmu saņēmusi no Jums čeku virs 200 € par materiāliem, kurus gan apmaksāju ar savu kredītkarti, bet čeks palika pie Jums iekraušanai. Man tas vnk bija vajadzīgs uzskaitei. Gan jau Ivars neko nenomētāja-Jūs aizmirsāt viņam atdot. Tiem, kuri turpinās strādāt ar Rolandu, var ieteikt maksāt par darbu pēc objekta pilnīgas pabeigšanas un veikt čeku uzskaiti par iegādātajiem materiāliem.

C CELTNIEKS 52 23.11.2017

sky23 -Skaidrīte -Pēc klientes pieprasījuma īstermiņa risinājum(uz neilgu laiku,bez virsmu sagatavošana) par naudiņā kuras ir pieejamas lūdza izteikt risinājumu.Protams ka iepriekš atrunājot ka lūk visas šis darba virsmas ir šķības un nekas tur prātīgs nesanāks,pēc Skaidrītes atkārtoti uzsvērta pamatojuma(ĪSTERMIŅA REMONTS).Salki mums izskaidroja kā tieši visu vēlās visu ieraudzīt.Darba izpildes laikā un tā pieņemšanas brīžos nekādas pretenzijas neizteica. Pēkšņi kad,visi grūtākie darbi ir paveikti(flīzēšanas darbi,vadu kalšana sienās,materiālu sagāde) sāk stāstīt ka vajadzēja atrādīt viņai ka flīžu šuves ir iztīrītas pirms to aizdares.Saistībā ar radušos situāciju piedāvājām droši varat atvērt jebkuru šuvi un pārbaudīt ka flīzes un to šuves pirms to aizdares ir izmazgātas.Pamatojoties uz Skaidrītes neadekvāto balss toni mēģināju atrast kopsaucēju,protams ka atalgojums netika veikts pilnā apmēra. SAKARĀ AR NEGAIDĪTO PAVĒRSIENU DARBA GAITĀ NETIKA NOVĀKTA DARBA VIETA UN TIKA IESALDĒTA NORUNAS IZPILDE LĪDZ PILNAI PUŠU SAPRATNEI.

S Sky23 23.11.2017

Tur bija tāāāādi putekļi, ka gribēju personīgi pārliecināties par to, ka šuves ir attīrītas no putekļiem ar putekļu sūcēju (tas starp citu bija neskarts-uz tā nebija pirkstu nospiedumu )) - lieliski varēja redzēt kuri instrumenti tika izmantoti, bet kurus klāja putekļi biezā slānī . Protams, ka atalgojums netika veikts pilnā apmērā, jo darbs nav pabeigts ! Pēc tās šuvošanas es nevienu centu vairāk nemaksātu līdz pilnīgai darbu pabeigšanai.

S Sky23 24.11.2017

Es Jums nekad neesmu lūgusi ieteikt risinājumu kaut kādam īstermiņam. Nekad neesmu teikusi, ka remonts ir īstermiņa. - teici, ka dzīvoklis būs manā rīcībā būs neilgu laiku, bet tas nenozīmē, ka remonts ir ,,īstermiņa,,. Bija gluda virsma - grīda ,kura jānoflīzē izmantojot flīžu līmi pēc Jūsu ieskatiem. Grīdu sanmezglos Jūs pats uzlējāt ( vai tiešām tik šķība sanāca , ka tagad jāžēlojas ))) , bet sienas Jūs pats nolīdzinājāt ( tāmē ir paredzēta virsmu līdzināšana). Rolands mēdz sagrozīt faktus pēc sava prāta . Bet naudiņa, kura ir pieejama , ir vnk max naudiņa, kuru gatavojos maksāt remontētājiem - ja celtniekus nesaorientē, darbu izmaksas kļūst kosmiskas.

S Sky23 23.11.2017

Foto var redzēt darba dunu un objektu pēc ,,steigā pamests,,( tāpēc, ka naudu saņēma ? - pilnīga ,,kopsaucēja,, tomēr vēl nebij))) . Un attieksmi pret materiālu (spainī sagatavotā flīžu līme atstāta uz nākošo dienu?!). Atkritumi & putekļi visur apkārt - tos tomēr dienas beigās vajag novākt (putekļu sūcējs netika lietots). Šodien 3-šās personas satīrīja telpas, izveda atkritumus , bet rīt turpinās šuvot jau attīrītas flīžu virsmas. Bet kas gan traucēja Rolandam pastkastītē iemest viņam uzticēto dzīvokļa atslēgu un kāpņu telpas čipu ? Roland & co , Jums pašiem vajadzētu iemācīties pieņemt kritiku un kontrolēt savu sarunas toni. Pirmajā dienā puiši uz mani atstāja ļoti labu iespaidu (bija aktīvi-strādāja veikli) bet vēlāk sāka bojāties...bojāties utt. Skaidrs ir viens - celtniekiem drīkst maksāt tikai pēc 100% pabeigta darbiņa, tad rezultāts ir labāks.

Работяга 23.11.2017

Pritams ka izveda un visu satrijia, jo jus par darbu nesamaksajat bet par tirisanu samaksajiet.. forsi iekartojaties, meisataram nevarejat pateikt bet vinu izmetat un pasi visu pabeidzat... jusu dzivokli janodedzina lai jums butu laba pieredze celtnieciba!

Работяга 23.11.2017

Jums visiem labi dzivot latvija, visur liet un izteikt padomus.. pec tam sudzesiet ka latvija nav palikusas labi meistari.. ja meistari stradatu pec darbadeveja padoma tad jus jau sen dzivotu ala ar salmu durvim!

S Smailais 23.11.2017

Pievienojos. Es gan neesmu nekāds aizstāvis, bet kur Jūs esat redzējuši tīru remontu, tās tak nav papīra lapas kuras no kaudzes kaudzē krāmē.
Diskusija pilnīgi ne par ko- Roland, viss ok- Uz katru trako klientu ir 10 normālie, tāds tas bizness ir

S Smailais 24.11.2017

Un es kā šīs nozares pārstāvis saku, ka Jūsu publicētajās bildēs darbs (nevis cildinātā tīrība) ir izdarīts labi. Ja gribat atbildību, garantiju u.t.t. ņemat slēdzat līgumu ar atbilstošu firmu, kas traucē, lai taisa Jums to remontu, bet tas jau ne visiem ir pa kabatai.

S Sky23 25.11.2017

Uz katru 20-to celtnieku ir viens normāls (un viņu nesauc Rolands). Tāds bizness )))))))))Diskusija pilnīgi NEPARKO. Roland, nav OK.

B Brinums 24.11.2017

Zultainie kaseji protams vareja tirak ,bet 100 procent iegajat objekta barba karstuma un uztaisijat paniku lidz ar to cilveks iekrit stresa un tad vel noteikti pateicat ka nemaksasiet protams ka cilveks aizies atstajot nekartibu stulbie kaseji priecajas ka tas cilveks ciena savu darbu un jums nav foto ar kuvaldu gridas vidu.Ar to gribu teikt ja vajag izdarit grutako darbu tad izbesit meistaru lai aiziet nevajag tak skali teikt ka esat krapnieks.

S Sky23 25.11.2017

Es strādāju celtniecībā (projektēšanā) vairāk kā 30 gadus. Pirmo reizi (pēc PSRS) redzu, ka ,,meistars,, uz nakti atstāj sagatavotu flīžu līmi un nenokoptu darba vietu - vai tā ir cieņa pret savu darbu ?!. Daudzi celtnieki nedaudz sakopj telpu sevis dēļ, jo grūti strādāt, ja visur putekļi un netīrs. Rolands ir izrādījis galēju necieņu pret klientu, nav uzklausījis aizrādījumus. Žultainie kāsēji ? - manuprāt pēc notikušā par žultainu naudas kāsēju var saukt tieši Rolandu &co, jo viņus darba rezultāts neinteresē - tikai nauda. Tas nav meistara cienīgi, jo darbu jāpadara līdz galam, nevis jāpamet neizdevīgas ,,astes,, citiem nodarīšanai. Klientiem nav nauda ? - vispār konkrēti no manas puses nekāda tirgošanās ar Rolandu nenotika - cik viņš tāmē uzrakstīja, tik biju gatava maksāt. Turklāt nespriediet par klientu kompetenci- Jūs taču viņus nepazīstat, nezinat viņu profesiju un nezinat kam viņi taisa (finansē) objektu. Vēl arvien gaidu atslēgu pastkastē ((( , kā jau teicu - tā ir principiāla lieta. Kam gan viņam, godīgam cilvēkam, atslēga, ja objekts pamests, laiks novilcināts. Tīru remontu esmu redzējusi , ja celtnieki plāno savu darba dienu, izmanto putekļu sūcēju (varēja arī klienta piedāvāto) un paredz darba vietas sakopšanai kādas 15 min beigās. Ak, jā par to jau nemaksā, jo tas ir pats par sevi saprotams pieklājīgam cilvēkam - viņam MANS tonis nepatīk ?! Kā viņš pats runā !. Pirmajā darba dienā Rolands ar kolēģi pie manis nopelnīja 362 € (ieskaitot pāris stundas ilgušo iepirkšanos veikalā) , ja viņi tādā tempā turpinātu, tad arī nākošajās dienās būtu līdzīgi-pēc padarītā darba apjoma. Bet sekoja ,,tukšā diena,, - jeb 2 stundiņas, tad ,,saīsinātā darba diena,, ar 250 €. Remontu būtu pabeiguši max nedēļas laikā, ja neslinkotu vai neskraidītu piepelnīties pa citiem objektiem. . Grūtākie darbi )))) - nē tie nav grūtākie, tos var saukt par labāk apmaksātiem (flīzēšana, sienu, grīdu līdzināšana). Mazāk maksā par rozetēm, par flīžu šuvju aizdari, bet vai tas var būt par iemeslu darba atstāšanai. Meistaram - nē. Ja gribat savlaicīgi pabeigtu objektu, es tomēr neieteiktu tādus celtniekus kā Rolands, kurš dara tikai izdevīgus darbus. To nesauc par remonta nodošanu .

S Sky23 26.11.2017

Speciāli foto tiem, kuri te mēģina attaisnot Rolandu Grīsli un sauc sevi par speciem. Pievienoju bildes ,kur Rolands montējis caurules ar kļūdu apm 2 cm - tas viss tagad ir jālauž un jāpārtaisa. Un vēl bildes,kur Rolands piegriezis flīzes - ja esat speci, tad saprotat,ka tā šoreiz ir griezēja vaina, kuru nevar norakstīt uz sienas neprecizitāti. Abī puiši ir vnk bezkauņas, kuri domā, ka ir augsta līmeņa speciālisti. Kādu vienošanos viņi gribētu ar mani sasniegt ? Par darbu pārtaisīšanu? Bet kā ar neatgriežamo laiku ?

Работяга 26.11.2017

Meistars pilnigi pareizi izdarija, tur nav nekadas kludas un sienu nav jalabo jo pie krana ir parejas kur iet komplekta... flizi jums nav jalabo, ja tas flizes ir izgrieztas no citas pilnas flizes kuri ir uzlimeti, sitie nav uzlimeti un ja jums ta nepatik tad varat nonemt un izmest!

C CELTNIEKS 52 27.11.2017

Kad cilvēki bļauj un kolēģis piegriež pēdējo rindu neko labāku pat gribēt nevar un pa neizmaksāto daļu droši varat aiziet uz restorānu.
Ielieciet bildes ar pārējo dzīvokli kāds viņš jums tur ir un gan jau tur ne viena vien sūdzība ir bijusi.
Neizmirstiet palūgt lai kartonu atsevišķi liek un pirms šuvju aizdares atrāda Jums galvenajam "gaģušņika" pārvaldniekam ar tekstu man neko līdzināt nevajag,tas te nav paredzēts,to neviens nenovērtēs.

LABIEM CILVĒKIEM ARĪ PAR MAZIŅĀM NAUDIŅĀM UZTAISA SKAISTI.
Katram pēc nopelniem.

S Sky23 27.11.2017

Ja Jūs pārskaitītu pēc Jūsu pašu rakstītās tāmes, tad redzētu, ka esmu pat nedaudz pārmaksājusi. Kas Jums traucēja man atdot kāpņu telpas čipu un dzīvokļa atslēgas ? ,,Godīgums,, ? Ūdensvada izvadus vajadzēja tikai nedaudz pielabot , jo izdevās saregulēt ar ,ekscentriķiem,. Vai ,,labie cilvēki,, , kam tie lētie remonti, esat Jūs pašI ?)) Remontējamo dzīvokli par ,,gaģušņiku,, pārvērtāt tieši abi jūs. Ja es būtu izlasījusi, ko par Jums raksta šeit, tad nekad Jūs neuzaicinātu veikt darbus. Cerams, ka šie komentāri palīdzēs izdarīt pareizo izvēli un neizmantot Rolanda Grīšļa remontdarbu pakalpojumus. Ļoti rupja, bezkaunīga brigāde,kuru neinteresē pasūtītāja viedoklis.
Cilvēki bļauj ?)) kāpēc Jūs, Roland, bļāvāt ?! Jūs visu pēdējo rindu man sabojājāt ))). (patiesībā tur arī citas rindas bija bojātas un zem grīdas flīzēm pamaz līmes).
Un vēl man patiešām nepatīk, ja kopā ar būvgružiem met pārtikas atlikumus (runa par jūsu krāsainajiem dzērieniem, cepumiem un kaut kādiem ,,roltoniem,,) un iepakojumu, jo tam paredzēts sadzīves atkritumu konteineris, kuru izved katru dienu. Bet būvmateriālu atlikumus bija paredzēts izvest 1x nedēļā - varējāt izvest biežāk un uzrādīt to tāmē , jo es labprāt to apmaksātu.