www.sudzibas.lv Rolands Aseris Naudas izkrāpšana

AtrisinātaRolands Aseris - Naudas izkrāpšana

Šā gada maijā caur bankas kontu uzskatīju šim cilvēkam 3 tūkstošus, kā viņš sacīja kā kapitālu ogļu biznesam, kur piedalās viņš un vēl viens cilvēks. Ar līguma nosacījumiem, ka saņemšu naudu atpakaļ pa mēnešiem ar procentu likmi. Savstarpējo līgumu sastādījām. Bet, Rolands arī solīja līgumu apstiprināt pie notāra, no kā viņš izvairījās. Neko nesaņemdama sāku interesēties. No sākuma Rolands aizbildinājās, ka esot ārzemēs. Tad vēl visādas problēmas, līdz sāka izvairīties pavisam un kad sāku uzdot konkrētus jautājumus kur ir nauda viņš pazuda pavisam. Uz neskaitāmajām ziņām neatbild. Numuru nomainījis. Uz jauno nr arī neatbild, tiklīdz saņem kādu ziņu tā bēg. Vārdu sakot šis Rolands mani apkrāpa un pazuda ar visu naudu.
Lietu izskatīja mans jurists. Visi pierādījumi par krāpniecību ir iesniegti tiesā un policijā. Uz kuriem arī rolands nereaģē. Mans mērķis ar šo sūdzību nav viņu tiesāt, jo to darīs attiecīgās instances. Bet, bet gan brīdināt cilvēkus, ja gadījumā saskarties ar šo personu, neticiet par nekādiem ogļu biznesiem. Sargājiet savu naudiņu, jo jūs atpakaļ neko nedabūsiet labdabīgā veidā. Ja kāds ir nonācis līdzīgā situācijā, iesniegumi ir aktīvi, neklusējiet! No sākuma es domāju, kāpēc cilvēks 3 tūkstošu dēļ sabeidz savu dzīvi, bet pēc tam domāju, ja nu tie nav tikai 3 tūkstoši? Ja nu vēl kāds ir tādā pat situācijā?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Laila4562 14.12.2019

Turklāt šis cilvēks par maniem 3 tūkstošiem Tunisijā atpūtās, kamēr es domāju, ka viņš strādā.

L

Komentāri (1)

ē Ērika Č. 22.07.2022

Fantastisks manipulators. Es aizdevu 1800 eur uz līguma pamata, apstiprināts pie notāra. Tā kā arī manā gadījumā pazuda un uzturas lielākoties ārzemēs, Lietu nodevu Atgūsti naudu birojam. Šobrīd 2022.gadā uzsākta tiesvedība. Ceru, ka šis krāpnieks Latvijā būs pilnībā zaudējis savu reputāciju un par visu samaksās savā dzīvè trīskārši. Par ko nešaubos.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes