www.sudzibas.lv Rolands Aseris Naudas izkrāpšana

Rolands Aseris - Naudas izkrāpšana

Rolandam Aserim 2019. G. Aizdevu 1800 eur uz līguma pamata ar %, apstiprināts pie notāra. Uzreiz pēc tam pazuda, telefona numurus nomainīja un uzturas lielākoties ārzemēs, lieta tika nodota 2020. G. Atgūsti naudu birojam. Šobrīd 2022. Gadā uzsākta tiesvedība. Ceru, ka šis krāpnieks Latvijā būs pilnībā zaudējis savu reputāciju un par visu samaksās savā dzīvē trīskārši. Par ko nešaubos.

ē

Good Intentions 22.07.2022

Paldies par informāciju, bet vai tad var kādam aizdot naudu? Ja cilvēkam vajag aizņemties naudu un vel tādas summas - neparko labu nelieciena un nafig! Ir kredīti, lai ņem vai arī jau ir melnajos sarakstos, tad vel vairāk nafig.

ē Ērika Č. 25.07.2022

Bija brīvi līdzekļi, cerēju kko saņemt %os. Pārāk naiva biju un uzticējos. Bet vismaz oficiāli dok.nokārtoju.
Es pazinu jā, manas labākās draudzenes draugs un bijušais klasesbiedrs.

B Baiba Blumberga 18.09.2022

Man arī palika parādā 3 SMS kredītus...+ manam brālim 6000 tukstosus.
Uzticējos,un nekādus papīrus nerakstījam.. un rezultāts.. Naudas nav...un Rolands nosvīdis...