www.sudzibas.lv Roberts Straupenieks Nosuta bojātu preci, apgalvojot ka ir laba stāvokli

Roberts Straupenieks - Nosuta bojātu preci, apgalvojot ka ir laba stāvokli

Neiesaku pirkt no ši cilvēka preces vai citādi sadarboties. Tika nopirkti lietoti lukturi no vw ar piegādi omniva, par kuram tika teikts ka laba stavokli un vares iziet ta. Reali vienam likturam nolauzti regulēšanas stieni (nav remontejama) . Otrs lukturis tika remontēts ar silikonu. Bija noruna, ja bus sliktie lukturi, man bus iespēja nosutit atpakal. Pēc paziņojuma par atklatiem defektiem nobloķēja visur. Neuzticams cilvēks.

4 49cent 20.07.2020

Traki, ka tā. Izskatās pēc ļoti uzticamas personas.

S saintific86 21.07.2020

Izskats ir maldinosh. Sarakstes laika bija diezgan sakarigs un pieklajigs. Galu gala parastaijs uzmetejs.

J Jeblonskis 24.07.2020

Ja tādiem analfabētiem ir autovadītāja apliecības, vajadzētu kautkādu izmeklēšanu. #ValstsPolicija