RNG Project SIA - Krāpnieki

Turieties pa gabalu no šī uzņēmuma. Aizvedām portatīvo datoru uz labošanu. Bija uz taustiņiem uzlijis šķidrums. Dienā, kad nodevu teicu- paskataties, kas par vainu un paziņojiet, jo ja remonts būs pārāk dārgs, tad nelabošu datoru. Vīrietis, kas pieņēma datoru apgalvoja, ka ja būs tikai taustiņi jāmaina, tad remonts izmaksās 35 euro(aptuveni), ja vaina būs dziļāk, tad zvanīs. Apsolīja nākamajā dienā zvanīt. Tā trīs dienas mēs paši viņiem zvanījāmies un katru reizi mums atbildēja: "dators ir procesā, neko vairāk nevaram pateikt" . Skaidrs bija tas, ka viņi pat nebija ķērušies datoram klāt. Kā var būt dators procesā. Tas ir stundas darbs atvērt, noteikt vainu, uzzvanīt un paziņot. Līdzarto varētu lemt ko tālāk darīt(labot vai nē). Kautvai var tak pateikt cilvēcīgi, ja ir liela rinda utt. Nevis pūderēt smadzenes ar tekstu: "dators ir procesā,mēs jums varam pazvanīt rīt vai pēc trīs dienām, nav nekas zināms". Ceturtajā dienā mēs zvanījām un pateicām, ka datoru nelabojiet, mēs viņu paņemsim atpakaļ uz ko viņi piekrita. Nākamajā dienā mēs atbraucām pakaļ un mums pasaka, ka dators stāvot izjaukts un viņi nevar mums viņu atdot tagad, ātrākais pēc 40 min. Dusmās teicām, ka mēs tak zvanījām vakar un teicām, ka datoru nevajag labot. Teicām, lai ieiet telpā, kur stāv dators un nofotografē viņu un mums parāda vai ar viņu viss ir ok. (Jo cik nāv dzirdēts, ka šitās krāpnieciskās firmas izjauc datorus, samaina detaļas, kautko izzog utt). Un tajā brīdī vīrietis, kas tur strādā sāk mums teikt, ka viņš nemaz nav šeit, bet ir uz tallinas ielas servisā stāv izjaukts. Īsāk sakot muns jau sameloja. Tad pēķšņi viņš saka, ka viņu atvedīs pēc 10 min. Ārā pagaidījām pie ieejas un, kad iegājām mums atdeva datoru. (Aizdomīgi, ka pa 10 minūtēm kautkur tallinas ielā kāds viņu fiksi salika un atveda uz upīša ielu-nereāli). Vīrietis saka, ka ja remonts ir sarežğīts viņi mēdz aizvest datoru uz tallinas ielu remontēt tur. Jo manā gadījumā bijusi aplijusi mātes plate (kautkā tā). Un man atkal rodas jautājums, tad kapēc man neviens neuzzvanīja un nepateica, ka šeit nebūs jāmaina tikai taustiņi bet problēma ir dziļāk, kā mēs pirmajā dienā bijām vienojušies?! Tālāk- uzzvanījām uz servisu tallinas ielā un prasījām vai jūsu servis mēdz sadarboties ar RNG firmu? Uz ko mums vīrietis atbildēja, ka jā. Šad, tad viņi atvedot datorus uz labošanu. Tad mēs viņam pajautājām vai šodien pie viņiem ir bijis Toshiba dators uz labošanu? Un viņi atbildēja, ka nav bijis. Dusmīgi zvanījām uz RNG pateicām, ka mūsu dators tallinas ielā nav nemaz bijis. RNG mums atbildēja, ka meistari uz tallinas ielas nereklamē to, ka viņi ar mums sadarbojas uz ko mēs atbildējām, ka mums viņi labprāt pastāstīja, ka jūs šad tad sadarbojaties. RNG atbildēja, ka tur ir divi meistari un mēs drošivien neīstajam pazvanījām. Īsāk sakot mums sejā klaji meloja. Izlasot iepriekšējo sūdzību par šo remonta darbnīcu (kuru rakstīja puisis, kas tur strādājis)tapa skaidrs, ka viņi atkal nodarbojās ar kautko krāpniecisku. Vilka laiku, meloja utt. Vedīsim datoru pie normāla meistara, kurš cerams pateiks mums vai nav kāda detaļa samainīta vai sabojāta pateicoties RNG. Izvairieties no šiem krāpniekiem.

K kreditorsPG 27.01.2015

Da labi, nav ko stresot! Izskatās, ka čaliem pašiem nepietiek resursu lai salabotu iekārtu, tāpēc dod kādam citam servisam remontēt - pēc tam tikai paņem nelielu kompensāciju pa virsu. Domāju, ka nav tur ne kŗāpnieki ne kādi savādāki slikti! Manuprāt, čaļi grozās kā prot, un, ja ir kas par to maksā - kāpēc ne?
Lai nebūtu visus pa labi un pa kreisi jāsauc nelabos vārdos, laikam jau kuro reizi atkārtošos, bet es nesu preces labot tikai ražotāja pilnvarotajiem servisiem. Kur tādi atrodas var viegli internetā atrast. Gan jau ka ir arī minētajai Toshibai ražotāja serviss Latvijā atrodams. Tur iespējams būs nedaudz dārgāk, jo pilnvarotie servisi parasti strādā tikai ar jaunām rezerves daļām, kā arī oficiāli ar čekiem un tā, jo šos laikam tie ražotāji auditē un vaktē, toties nebūs jādomā, ka tevi kāds tin ap pirkstu!

A Archall 11.05.2018

Ja datoram ir ūdens bojājumi viņu pat nevajag mēģināt slēgt iegšā pirms nav sauss. Klaviatūru var nomainīt jebkurš meistars, bet ne jau visi meistari spēj atrast bojājumus uz sistēmplates un tos novērst. Šis meistars https://www.youtube.com/channel/UCl2mFZoRqjw_ELax4Yisf6w Ņujorkā remontē apple datorus nereti tieši ar šķidruma izraisītiem bojājumiem. Vel jau jautājums vai viņiem visa tehnika ir sapirkta :-)