www.sudzibas.lv RNG Computers RNG Ļoti slikts serviss, izmantos jūsu datora detaļas savām vajadzībām!

RNG Project SIA - RNG Ļoti slikts serviss, izmantos jūsu datora detaļas savām vajadzībām!

Tātad iet runa par RNG Project SIA uz B.Upīša 11
biju tur nostrādājis pāris mēnešus un dabūju piedzīvot tādus brīnumus~!
klients atnes portatīvo datoru un paprasa lai iztīna no putekļiem dzesēšanas sistēmu, pieņem viņu firmas priekšinieks Roberts, tālāk šis dators tika nodots tehniķim kurš to izjauca lai iztīrītu radiatoru, bet te priekšinieks saka lai izjaucot arī ekrānu, jo citam klienta datoram vaig patestēt - te bija jāklausās negatīvas pārrunas, sviests. tātad ekrāns tika izjaukts, klientam pateica ka darbs aizkavēsies uz pāris dienām, jo esot kaut kas jāpasūta (kaut kādi termo palikņi - es tajā laikā nevisai orientējos) pēc pāris dienām dators tika salikts atpakaļ un atdots klientam. Klients atgriezās pēc pāris dienām ar Ekrāma defektu (es īsti nezinu kas tieši tur bija - liekas ka bilde kaut kā izplūda) un RNG atbildēja ka mēs tikai tīrījām dzesēšanas sistēmu, ar ekrānu mums nav nekādu darīšanu. Bija liela Jezga bet liekas klients nevarēja neko pierādīt un aizgāja ārdoties.

vēlviens tāds pats gadījums, kad vajadzēja Pārinstalēt Windowsu, datoru izjauca izvilka videokarti kurš bija uz Slota, tādi datori esot retāki tāpēc protams arī šo izdevību nelaida garām, šo karti ielika kaut kādā bojātā datorā kur arī viņa salūza, klientam pateica ka uzlika windowsu un videokarte salūza pati pēc driveru istalēšanas. Bija ļoti žēl cilvēku viņš pat nepretojās :( pieņēma to kā ir un aizgāja.

2 mēnešu laikā strādājot RNG tādu gadījumu bija diezgan daudz, tehniķi vienmēr neapmierināti ka viņiem liek to darīt, tāpec tur visu laiku mainās cilveki.

Algu maksā aploksnēs
Instalē nelegālās programmas (BSA nāk tik un nāk tik pamanāmi :D a RNG to redz, tāpēc viņiem nekas)
Apkāš klientus

varu ieteikt tikai vienu
TURATIES PA GABALU NO RNG PROJECT SIA

A Archall 11.05.2018

To ka alga aploksnē jau sapratu no cipariem budžetā, bet tas jau vel sīkums, ka reāli lauž tehniku un pat nepievieno ekrānu kā nākas tad jau labāk doties uz citu servisu. Starp citu plānoju atvērt servisu.