RK Trans Trade SIA - Slikts serviss

Veikals, kuru nevienam nekad neieteiktu, jo tik sliktu servisu pret klientiem pirmo reiz redzu. Atbraucot uz viņu noliktavu un ieejot viņu kambarīti, pajautāju, kur es varētu ko noskaidrot par grīdas dēļiem. Sieviete kas sēdēja pie galda paskatījās, noignorēja un turpināja ko rakstīt, bet vīrietis tik turpināja runāt pa telefonu, nodomāju, labi uzgaidīšu varbūt kas steidzams. Gaidu 5 minūtēs neviens neliekas par tevis zinis, vari staigāt pa noliktavu pats pētīt dēļus un skatīties ka no griestiem lietus ūdens pil uz dēļiem virsū, kuri ir jau slapji un neapsegti. Apnīk gaidīt un pajautāju, vai ir kāds kas var par grīdu dēļu pieejamību ko pateikt, norāda man uz to pašu buceni, tad nu eju atkal iekšā un jautāju vai ir kāds kas ko var pateikt par grīdas dēļiem. Sieviete ar vīrieti saskatās viens uz otru un vīrietis norāda uz sievieti, to pašu kas ignorēja mūs. Jautāju vai ir pieejami grīdas dēļi, sieviete skatās un neko nesaprot, un krata galvu, tad nu sapratu, ka viņa tak nesaprot vispār latviešu valodā. Parādu viņai dēļa paraugu un tad nu saka ka nav, tad nu atbildu kā nav, ja noliktavā redzējām un parādam viņai kur atrodas. Saku ka šādus slapjus dēļus nevēlos un jautāju kad būs pievedums, krata tik galva. Tad nu apnika šī galvas kratīšana un jautāju krievu valodā, vai neplānojas piegāde, tad nu sāka runāt ka plānojas, bet kad būs nezina, pajautā savam kolēģim, bet tas uzbļauj - nekad nebūs. Attieksme pret tevi, ko atbrauci, ņem kas ir , ja nepatīk brauc prom. Un ja nemākat latviešu valodu, varbūt tad pasakiet to, nevis tēlojiet muļķi, kas ignorē, ja ko jautā latviešu valodā un vienīgo ko prot pateikt nekā nav, jo ir cilvēki kas māk runāt citās valodās un nav problēma pāriet.

P

Kolta 05.06.2017

Ja latvietis meklējot darbu nepārvalda krievu valodu, tad darbu nedabū, bet ar krieviem problēmu acīmredzot nav un latviešu valodu nav jāzina. Ta ir viena no lielākajam netaisnībām, mūsdienu Latvija. Kā var dzīvot visu mūžu zemē un neiemācīties valsts valodu. Kāpēc viņi visi nepārvacās uz savu mīļo Krieviju. Un latvietim noteikti nevajadzētu pāriet uz krievu valodu sarunas laika.