www.sudzibas.lv RK Trans Trade Maldināšana, prece neatbilst sludinājumā norādītajai

RK Trans Trade - Maldināšana, prece neatbilst sludinājumā norādītajai

Spriežot pēc iepriekšējiem komentāriem, šķiet, ka arī 2023. gadā šajā iestādē nekas nav mainījies, tai skaitā "sabombardēto" piebraucamo ceļu, kas zemākām automašīnām var būt reāls pārbaudījums. Uzņēmums sevi reklamē, kā kokskaidu kurināmo granulu BĀZI, bet realitāte uz vietas tiek piedāvāti pēdējie pieci maisi plus daži uzplēsti un ar līmlenti aplīmēti, un par augstāku cenu nekā tiek norādīts sludinājumā. Pat, ja šie tajā dienā bija pēdējie maisi, tad kādēļ tajā pašā dienā ss.lv ir ielikti vairāki sludinājumi par granulu pieejamību un norādītā cena ir zemāka nekā realitātē tiek tirgots. Kā arī jāņem vērā, ja jums nav krievu valodas zināšanas, tad saprasties šajā iestādē varētu būt sarežģīti. Rezumējums tāds, ka šādas "šaraškin kantoras" no 90tajiem ir vēl saglabājušās šodien.

23.02.2023

G gala75 17.04.2024

Labdien, ka pateretais esmu izmisuma--reklama piedava milzigu skaitu buvmaterialus, bet, pec butibas 2min laika saruna skaidrs, ka neka uz vietas nav un piedava tikai to,no ka grib tikt vala pardevejs, bet ne to kas vajadzigs man.Kadel nemt 6m vai 5m garus delus,ja man vajadzigi 4,20 gari neapstradati deli, par 30gb ar piegadi 150 E un naudu nedrikst parsutit caur banku,. Tadas cenas reklamas nemaz nav un kapec buvmateriali jazage pasam klientam, kur likt palikusos gabalus. JUs tacu dzivojet EU savieniba,kapec serviss ir feodala limeni?