www.sudzibas.lv RIMI Visiem nospļauties par mūsu un darbinieku drošību

Rimi - Visiem nospļauties par mūsu un darbinieku drošību

Dažas dienas atpakaļ esmu apmeklējusi Lielupes rimi veikalu. Parasti es eju caur ieeju, pie kuras atrodas tehnikas un bateriju veikaliņš. Es uzreiz pievērsu uzmanību tam, ka veikala darbiniece izmisīgi plēsa papīra dvieļus un bāza tos aiz plaukta. Tad pamanīju, ka uz grīdas ir milzīga peļķe un visa prece no plaukta tika novākta. Uz dažām kastēm bija ūdens traipi. Ironija ir tajā, ka dažus mēnešus atpakaļ, iepērkoties tajā veikalā, es jau biju lieciniece tam, ka veikalā tecēja jumts. Vai par tik ilgu laika periodu joprojām netika nekas izdarīts? ! Bet, šoreiz, ieejot pašā rimi, es pamanīju, ka arī tur sāka no jumta tecēt ūdens, kas arī pamudināja mani uzrakstīt šo sūdzību. Vai tiešām mums vajag gaidīt līdz brīdim, kad jumts vienkārši nobruks pavisam? Tā ir cilvēku drošība. Padomājiet, lūdzu, ar savām galvām un izdariet kaut ko, kamēr nav par vēlu. Šī situācija nav normāla. Es, kā klients, jūtos apdraudēta, apmeklējot jūsu veikalu.

28.01.2021

I