www.sudzibas.lv RIMI Attieksme

RIMI Valdemāra ielā - Attieksme

Ilgi domādams tomēr izdomāju BEIDZOT uzrakstīt sūdzību.

Šodien vēlējos iegādāties nesālīto laša fileju plkst. 20:38, taču pusi no tā, kas tur jau bija smuki salikts pa gabaliņiem es nevarēju iegūt ne no viena, nedz otrā gabaliņa. Paprasiju, kādēļ šī persona nespēj izsniegt preci man, ja jau tā atrodas pārdošanā, uz ko man atcirta "nē" krievu akcentā. Savādi, prece izlikta, taču iegādāties to nav iespējams + ja tā ir sverama.
Tālāk devos gar gaļas nodaļu, kur ir iespēja iegādāties sveramo gaļu, kur pa visu veikalu klaigāja pārdevēja, kura tobrīd atradās savā darba vietā. Par savu algu, kuru saņemot zem 300 eiro mēnesī un to, ka kaut kāda žirnā saņemot divreiz vairāk. Par to cik viņa esot nenovērtēta un nogurusi katru dienu pārlūkot preces termiņus (īpaši pēc vecgada vakara), kā arī to, ka neviens nesaprotot kā viņa jūtoties.
Katru reizi ievēroju šo pārdevēju gados, vienmēr ir ļoti īgna un noskumusi par to, ka viņai tur ir jāstāv.

04.01.2019

R

B BK 05.01.2019

NETICU. Melošana vien ir.

K Kamitissss 05.01.2019

Jaa ieveroju ariii, tani rimcika ari puvushus auglus ar mushinam pardod un ne visi pardeveji ir ipasi pieklajigi. XD

Z zita2 06.01.2019

Eju uz šo veikalu gadiem un ne reizi nav bijušas problēmas ne ar vecu pārtiku, ne attieksmi (kā tas ir bijis citos Rimi).