www.sudzibas.lv RIMI kasieres attieksme pret klientiem.

Rimi -TC ALFA - kasieres attieksme pret klientiem.

Tātad situācija ir sekojoša, stāvam pie kases, es -man priekšā mana māsa un pēc viņas vēl viens vīrietis. Kasiere jau izcēlās ar savu "apmierināto" seju., un tad kasiere izsit māsas pārtiku pie tā priekšā stāvošā vīrieša, uz ko pēc produktu sadalīšanas viņa saprata savu kļūdu un jautāja vai māsa nevar samaksāt par to izsito produktu un tad atsevišķi par pārējiem pirkumiem., viņai nebīja skaidras naudas un tas vīrietis maksāja tieši ar tādu., uz ko normāla cilvēka atbilde skanēja, nē nevar samaksāt atsevišķi. -ar to viss sākās, kasiere palika kā PŪĶIS., pārjautājot vēlreiz ar nicinošu skatienu, māsa vēlreiz atbildēja, ka NEVAR SAMAKSĀT ATSEVIŠĶI. tad kasiere neko nepaskaidrojot vispār novērsās no visiem cilvēkiem, sagādājot neertības rindā esošajiem -sēdēja kādas 2minūtes nekustoties un skatoties pa logu ārā. Tad pienāca cita kasiere un atsita tos pirkumus atpakaļ.
-Ar to viss nebeidzās, es biju rindā nākamā.
Kopā ar pārējiem produktiem man bija alkohols, (esmu 23 gadus veca un uz 16 gadiem jau nu noteikti neizskatos) - Kasiere laikam uzēdās, jautā dokumentus (pati jūtoties baigi pieaugusī) -protams katru dienu sev līdz pasi nenēsāju -pajautāju savam draugam lai parāda, kurš atradās man blakus -kasiere izbola savas acis un dusmīgi saka, ka viņai vajagot manus dokumentus -nu labi, itkā nekas īpašs, tad protams, es saku lai draugs parāda un samaksā par pirkumiem, šī man bļauj virsūm, ka ja es pērku tad lai rādot dokumentus -lai gan es pirms īsa brīža teicu, ka draugs tad arī pats samaksās. -tā arī viņa, ar tik pretīgu attieksmi izsita tos pārējos pirkumus, vēl iespraucot komentārus dažādus pa vidu., ka man sabojāja visu pirmssvētku garastāvokli.
Kur tad paliek reklāmās, piesolītais darbinieku smaids un laipna apkalpošana?
Vienkārši pēc šādiem pārdevējiem uz rimi diez vai iešu ieprikties!!!

D

T ToDamne 22.06.2011

Tas tiešām notika Rīgā? Varbūt tu svētkus sāki svinēt jau divas nedēļas iepriekš, un iemaldījies Krāslavas vai Ludzas Rimi?

A Anete 22.06.2011

Ludzas vai Krāslavas rimi tādu neko nedzirdēsi tur tautieši arī stāv klusi un mierīgi un ne par ko nesūdzās.Rīgas cilvēki ir unikums.

T ToAnete 22.06.2011

Tu kaut ko nejauc? Rīga taču ir Latvijas sirds, un tur ir salasījušies labākie no labākajiem, vārdu sakot-tautas zieds!

K Kasieris 22.06.2011

Jūs laikam neziniet, ka pērkot alkoholu vai cigaretes pārdevējiem ir visas tiesības pajautāt dokumentus un ja to nebūs tad to nepārdod! Ja jau pirmssvētku garastāvoklis sabojāts, tad sēdi mājās un neej nekur!

L Linda 22.06.2011

piedod, Damne, bet izskatās, ka problēma ir Tevī...ja jau divos veikalos tieši pret Tevi pārdevēji izturas nelaipni!

A Aldis 24.06.2011

Stulba Latviete!ej uz maximu vai super netto !ja mekle kalpus tad ej dirst:))

4 4angal! 24.06.2011

Soglasna s Aldisom!

I Ieva 24.06.2011

Māsiņ, kur tad tavas žopas ir palikušas, ka vairs nepopularizē? Vai tad čangalijā ir veikali?

V Valodja 28.06.2011

Damne.Man nacies pasai straadat par kasieri Rimi Alfa veikala, zinu visus noteikumus, kad kasieris jebkura bridi ir tiesigs pajautat dokumentus alkohola iegadei ja uzskata ka ir nepieciesams.Rimi administracija loti stingri skatas uz pirceju apkalposanau ipasi kases zona un es neticu, ka kasiere butu uz tevi kliegusi, un tas 2 min vina nav tapat vien sedejusi pa logu blenzusi, bet gaidijusi vecako kasieri kuru pati bija izsaukusi, lai atgriestu preci vai naudu atpakaļ, jo Rimi to var izdarit tikai vecakais kasieris.Ja jau tev patiesam likas ka kasiere ir ka pukis vareji uzreiz griesties info centra un prasit pec servisa vaditajas vai pat veikala vaditajas.Diezvai kasiere vainiga, tada jau sen butu patriekta no Rimi. Un vispar man pec apraksta izskatas, ka problema ir tevī nevis kasiere.Un starpcitu neaizmirsti teicienu ''kā maksā tā arī stradā', bet to es attiecinatu pret tādiem patērētajiem ka tu...

S saulle 22.07.2011

ja atceries tad pasaki kāda viņa izskatās!!! esmu Rimi Alfas darbiniece un arī sēžu kase un es tev neticu!!! pazīstu savus kolēgus un pēc tava apraksta - vaina ir Tevī pašā!!! Nav mums tādi, kuri būtu dusmīgi vai nkniapkalpotu - laikam pašai garīgais bija slikts un tad likās ka kasiere ar dusmīga...

Un viņāi ir tiesības prasīt dokumentus - ja kaut kas nepatīk tad ej uz citu veikalu!!!

R Roberts 23.07.2011

Tu esi , es pats strādāju par kasieri, tieši RIMĪ
Riebjas man tādi morālie kropļi. Samet preces kopā ar citām, NEATDALA, un beigu beigās izbolās un dusmojas uz manis, es varu zināt vai tā prece ir tava vai nākamā cilvēka? Nevajag taisīt no sevis baigi izlepušo dāmu, mēs neesam zemāki par klientiem, mēs arī esam cilvēki, tādus kropļus kā Tu vispār būtu jāaizsūta uz Sibīriju no šejienes.

Da kautvai Tev ir 40gadi, ja izskaties pēc bēbja un uzvedies tā, ņem vienmēr līdzi pasi!

S saulle 24.07.2011

Robert, pilnīgi Tev piekrītu! ;) plus, ja vel neatdala savu preci, tad lai kliente (s) dusmojas pats uz sevi, ka viņa prece iesista iroeiekšejam pircējam jo nav atdalījis savu preci!!! bija man viena dāmīte, kurai nejauši iesitu nākamā pirceja preci un, kad viņa pasaka, ka tā nav viņas prece, tad pateicu "tapēc ir kociņi ar koatdala." un kliente "bet es tak ar somu atdalīju!" (Rimi krasaino mazo somu) šī vel dusmīga palika, kad aizrādīju ka a somu neatdalam preci.

ta ka paskaties, Damne, sākumā pati uz sevi, tad cepies uz citiem. tieši tādus cilvēkus, savās domās gribas nosaukt stulbie pirceji!!! Sorry, bet tā tas ir!!!

par laimi, drīz jau no šīs iestādes iešu prom uz labāku darbu :)

W WeedPowa 14.01.2016

Tas ka vina prasija masaj samaksat - tas ir normali, jo tad nebutu jagaida vevcakais kasiers, jo parasts darbinieks var anulet tikai 1 preci - pedejo...
Alkaholu perkot personam lidz 25 gadiem ir obligati jauzrada dokumentus bez kasiera prasibas, taka tu savas jutas vari iebazt viena vieta, un sodi ir tadai, ka tu ahu****** ja tevi parbaude uzkertu :D
Pamegini tu stradat kase 14 stundas un ar visiem pec kartas sveicinaties un raut uz sevi neistu smaidu, rimi ir 5 kasiera likumi
1.acu kontakts ar klientu 2/3.sveiciens/atvadities 4/5.nosaukt sumu/un atlikumu, un ja tas netiek ieverots visiem pie di***s, jo par to tu nerakstisi paskaidrojumu :D un tici vai nee, visos veikalos ir kaut kadas stulbas situacijas.. par parejo piekritu, ka tev trapijas stulba kasiere