www.sudzibas.lv RIMI slikta apkalpošana

Rimi - slikta apkalpošana

Šodien iepirkos Rimi Ogre hipermārketā, pārdevēja vārdā Lolita Jakimenko, sarunājas ar saviem draugiem/paziņām un nepievērš uzmanību klientiem, nelaipni pateica, lai eju uz pirmo kasi, tur esot brīvs, kaut gan pašai neviena klienta uz to brīdi nebij. Uz citu kasi neaizgāju, paliku pie tās pašas.kad viņa beidzot mani apkalpoja, uzbļāva, lai es pati savu Rimi karti novelku. Dēļ šādas pārdevējas vien negribas iet uz Ogres Rimi. Tādi cilvēki apkalpojošā sfērā NEDRĪKST stādāt. Starp citu, šī nav pirmā reize, kad šī pārdevēja slikti izturās pret klientiem!

Papildināts grineta 01.02.2017

kad atlaidīs TĀDU kasieri no darba?vai tiešām vadība to neredz un nedzird?

G

P Pretenzija Pretenzija 01.02.2017

Es neesmu par šādu rīcību, bet vispirms bija ar rimi vadītāju jārunā, tev grūti aiziet bija pie viņas? Un domā, ka kāds no Ogres rimi šo lasa? Neticu. Tev bail risināt turpat veikalā šo incidentu?
________________________________________
Papildināts grineta 4 st 24 min atpakaļ
kad atlaidīs TĀDU kasieri no darba?vai tiešām vadība to neredz un nedzird?
_________________________________________

P Pretenzija Pretenzija 01.02.2017

Nu comon...

BondsBonds 01.02.2017

Kā tu maz zini, kāda bija situācija, kad tu piegāji? Varbūt viņai jau pusdienas sākās vai pārtraukums vai darba daļa kurā neietilpst tevis apkalpošana? Tev laipni pateica iet pie citas kases. Un ko dari tu? Izgāz savu mazumību te?

"Uz citu kasi neaizgāju, paliku pie tās pašas" - ļoti gribējās pakasīties ar to kasieri;
"Dēļ šādas pārdevējas vien negribas iet uz Ogres Rimi." - bet tik un tā katru dienu uz turieni aizvelkās, lai varētu celt savu pašapziņu;
"Tādi cilvēki apkalpojošā sfērā NEDRĪKST stādāt" - grinetu nekavējoties pieņemt darbā par RIMI par personāla speciālisti;
"Starp citu, šī nav pirmā reize, kad šī pārdevēja slikti izturās pret klientiem!" - grineta pastāvīgi ar viņu lamājas un uzskata sevi par klientu, tas nekas ka ir tikai kašķīga pircēja.
"uzbļāva, lai es pati savu Rimi karti novelku" - labāk būtu likusi pavisam izģērbties :D

P Pretenzija Pretenzija 03.02.2017

Xa xa xaaa xaaaa :D :D Labs... :D

A Andis Mateuss 08.02.2017

Man liekas ka tu pats esi liels drankis,kas iedomajas ka ir dievs un vari atnakt uz veikalu dusmas izgast uz nogursu pardeveju,kas tur ta par minimalo algu garas stundas raujas,lai samaksatu ikmenesa rekinus.Kauna tev nav!