www.sudzibas.lv RIMI Broileru krūiņas fileja

Rimi - Broileru krūiņas fileja

15.01.2014 Nopirku Broileru krūiņas filejas uz 2kg atnesu maajaas gribeeju noskalot pirms gatavoshanas a vinjas visas ar zaljaam uudenszzaaleem pilnas un uudens arii zalji bruuns palika kad saaku mazgaat vinjas vispaar saaka izshkjiist rokaas, paris reizes saspiezot rokaa fileju vinja parveertaas par farshu, pirmo reizi ko taadu redzu!!! shitaas es pat sunim nedotu eest! Kaads veel ir nopircis sho pashu partiju? Ko ar vinjaam dariit taalaak? [slēpt]@mail.lv

M mja 15.01.2014

iespejams, ka gaiss ticis spricets ieksa, lai vizuali palielinatu izskatu. lidz ar gaisu starpsieninjas noklust bakterijas. bakterijas kopa ar antibiotikam(boileru audzesana tiek izmantotas) var novest lidz nearstejamam infekcijam- galarezultata loceklu amputacija. iesaku divreiz padomat pirms maximas un rimi nenosakamas izcelsmes galu iegadaties.

A AK79 15.01.2014

Man viens darbonis piedaavaaja iegaadaaties (it kaa gardu) kuupinaatu cuukgalju. Kad vaicaaju, vai cuukas audzee pashi, atbilde bija: Mees tikai kuupinam. Es leesu taa: galja iepirkta no Polijas vai citurienes par 1 Eiro kg, nokuupina, paardod par 10 Eiro, atbildiibu nenes ne par ko, vaardiem, ka visiem garsho, ticeet nevar.
AK79