www.sudzibas.lv RIMI pārdevēja

RIMI/Barona centrs - pārdevēja

Nodaļā,kur pasniedz sveramos salātus,gatavos siltos ēdienus pienācu sākumā paskatīties ,papētīt kas tur ir vispār,tikko pienākusi jau dzirdu krievu lamu vārdu -p******,paskatījos uz meiteni ,kas tur stāvēja..acis tādas un poza,it kā es tur stundu būtu stāvejusi un nevaru izlemt.Meitene tumšiem matiem,~25,tetovējums uz rokas bija,cik atceros. Izdomāju ņemt salātus tad vienkārši atmet man -''nakoņceto '' ieliek salātus ne lūdzu ,ne paldies.. paņēmu un eju tālāk ,aiz manis sievietei aptuveni tas pats teksts bija jādzird,bet tad jau tā strīdējās pretī,pareizi vien ir,ja jau pilnīgi mātes vārdiem sāk klientus apsaukt.Saprotu ,nogurums,varbūt 5 diena pēc kārtas jāstrādā,bet nu, manām ausīm tas nav jādzird.Esmu tur gandrīz katru dienu,pilnīgi negribas viņai klāt iet,ka tikai atkal kaut ko nenolamājas. Tas bija ap pusdienlaiku,interesanti, kā viņa uzvedās,kad bija vakars.

P