T ToBaigāModele 06.09.2011

Varēji taču savus kailfoto nopublicēt novērtēšanai!

K Kliente 21.09.2011

Pilnība prekrītu. Tādas fotogrāfijas var uztaisīt jebkurš. Jau divas nedeļas gaidu atbildi(!) kad man gaidīt apstradatas fotogrāfijas.

A Anna 27.09.2011

pilnībā nepiekrītu !
fotogrāfējos jau kuro reizi pie viņa un nekādu problēmu ! :)
varbūt, ja ir kādas problēmas radušās visu taču ar viņu var sarunāt !

B Bema 28.09.2011

Nevaru piekrist gan... bijam nopirkuši kuponiņu pie viņa (caur perkam kopā) - bildes uztaisīja superīgas! attieksme ideāla - pirmo reizi redzi cilvēku, bet jūties kā ar čomu :)
Mākslas cilvēks viņš ir tadā ziņa ka sazvanīt viņu ir diezgan grūti, bet ja reiz k-kas ir sarunāts - viss ir!
Mums patika! ja man prasītu - ieteiktu!
p.s. vienīgais jāsagatavojās... nevis atnāk nostājās kā koks un gaida kad fotogrāfs sāks no jums kā no plastelīna k-ko veidot - jādarbojās pašiem - Jūsu darbs ir pozēt - viņa bildēt.

M mamma 01.10.2011

Pilniigas muljkjiibas!Labaakaas beernu foto sessijas maniem beerniem ir bijushas tieshi pie vinja!bet ir jau cilveeki, kam nekas nav labi!

K Kliente 09.10.2011

Rihards, tu pats labud komentarus sev uzrakstijis? :D

I Ieva 11.11.2011

Sarunat gan neko nevar. Popularaka atbilde, no sanemu, zvanot vairakkart: piezvani velak (katru reizi atrodas kada cita atruna). Apnika "medit'', pec paris menesiem atcerejos par bilditem, kuras ta ari neesmu redzejusi. Un se tev-atkal tiesi tas pats stasts!

Bildejamies, noperkot kuponu. Tatad samaksajam aptuveni LS 12, nevis parasto cenu-50. Vai tad lidz ar to sagaidama ari sada neparasta attieksme? Ka neka atlaizu kuponi klientiem - tam butu jastrada ka labai reklamai. Samaksasu LS 12, iepatiksies, nakamreiz naksu un maksasu visus 50.. Bet sim jauneklim laikam isti neinterese turpmaka reputacija, kas butu ka iesacejam arkartigi butiska.

Turklat kauns butu bijis prasit lielaku summu, salona ta nemaz nav (nolaista istaba, apgaismojums nak ari no logiem).

V Vasilijs 22.11.2011

Pilnīgi piekrītu. Tikko ar sievu atnācām no fotosesijas.
Labi, ka ne tikai mēs esam neapmierināti, citādi es būtu domājis, ka mēs paši esam vainīgi, un ka puisis ir apvainojies uz mums par kaut ko, un tāpēc tik šausmīga fotosesija sanāca, bet tagad redzu, ka ne tikai mums nepaveicas. Žēl, ka neizlasījām atsauksmes pirms pirkt kuponu. Tiešam liekas, ka labus komentārus raksta pats „mākslinieks”.
Nu tas, ka bildes ir pilnīgi "nekādas", tas varētu būt mūsu subjektīvais viedoklis, bet ir arī objektīvie trūkumi:
1) dienu iepriekš zvanījām, lai atteiktos no viņa piedāvāta make-up, ko bijām pasūtījuši, piesakoties fotosesijai, bet nekā nebija :) Mums strikti pateica, ka atteikties jau nav iespējams. Starp citu, mūsu kuponā par make-up bija rakstīts – „cena 10 lati (parasti 15)”, šodien pamanīju jaunu viņa akciju, kur redzēju tādu tekstu: „make-up atlaide 50% – 10 lati (parasti 20)” :) )
2) Atnākot uz fotosesiju, mums laipni piedāvāja: „kamēr sievai tiks taisīts make-up, viru ar bērnu var pafotografēt”. Tas bija pasniegts, ka bonuss par to, ka make-ups mums bija uzspiests. Fotosesijas beigās mēs saprotam, ka tas mums tikai likās. Sievai taisīja make-up pusstundu, un rezultātā ģimenes fotosesijas ilgums bija tikai 30 minūtes, jo pirmās pusstundas laikā bildēja tēvu un meitiņu. No vienas puses, nav slikti, bet pabrīdināt varēja, būtu vismaz meitiņu sapucējuši bildēm ar tēvu.
3)Interesanti arī tas, ka visas ģimenes bildes ir melnbaltas :) Labi, ka speciāli palūdzam uztaisīt arī paris krāsainas bildes, citādi sievas skaisto make-upu vispār nevarētu ieraudzīt :)
Fotosesijas laikā mēs neuztraucāmies par melnbalto foto sadaļu, jo bijām pārliecināti, ka nākamas pusstundas laikā būs arī krāsainas bildes. Bet, ka biju teicis, fotosesija beidzās pavisam negaidīti :)
4) Desmit bildes, kuras „mākslinieks” sola apstrādāt, jāizvēlas mums pašiem. Nu tas, ka mums neviena bilde nepatīk jau iedzina mūs strupceļā :) Bet, runājot nopietni, es biju uzskatījis, ka šo atlasi parasti taisa pats fotografs. Jo neesmu es nekāds profesionāls, un man tiešam ir grūti saprast, kura bilde pēc apstrādes būs labākā (pie tam, vai vispār ir vērts apstrādāt melnbaltas bildes? :) )
5) Nu par to, ka studijā nav nekādu priekšmetu, vispār nav vērts minēt.
Esam vīlušies

K kruella2003 21.02.2012

Ari man ir nepatikama pieredze ar šo fotogrāfu! Nopirku kuponu uz fotosesiju, kuponā bija norādits, ka būs 50-100 bildēm, bet gala rezūltātā fotogrāfs uztaisija 14 neapstrādātas bildes, no kurām labi ja divas ir izdevušas labi, bet ne ideāli :( Kā ari kuponā bija minets, ka fotosesijas ilgums būs 30 min, mana fotosesija beidzās pēc 5min! Nožēloju pirms pirkuma neapskatijos atsauksmes par šo fotogrāfu...
Esmu vīlusies, ta ka mīļie cilvēki... ceru, ka tādā veidā pasargāju Jūs no naudas izdošanas un nekvalitativām bildēm :)

K ks-ks 30.12.2013

Ļoti slikta attieksme! Bija kupons (ģimenes fotosesija max 4 cilvēki). Ieradāmies ar radiniekiem (4 cilvēki), viņš atteicās sniegt pakalpojumu, apgalvojot, ka neesam nekāda ģimene, bet vienkarši četri cilvēki. Stulbums! A, vēl, pirms iegājām "salonā" (ārā nogaidījām 25 minūtes- mūs nelaida iekšā, jo tur bija citi klienti) mūs palūdza novilkt apavus (čības gan netika piedāvātas)! :) Ir pieredze- pusgada laikā piedalījamies divās fotosesijās (pāra un ģimenes), tāpēc ir ar ko salidzināt! Ja gribas normālu attieksmi un smukas bildes, vērts doties "PaGalma studija Lottand" (starp citu arī Matīsa ielā) vai "Pineapple studios" Purvciemā. "Moon Parlour" - garām!!!

K ks-ks 30.12.2013