www.sudzibas.lv Rihards Sanikovs Fotogrāfs. Attieksme. Kopaletak.lv

Rihards Sanikovs - Fotogrāfs. Attieksme. Kopaletak.lv

Nepērciet šo pakalpoju, kuru piedāvā it kā fotogrāfs R.Saņikovs. Pakalpojumu iegādājos kopaletak.lv 78% atlaide. Bija paredzēta fotosesija 2 personām. Uz kupona nebija rakstīts kad jāpiesakās, tikai norādīt derīguma termiņš. Uzdāvināju kuponu citai personai Ziemassvētkos, viņi gribēja pieteikties, bet viņš atteica, jo redz nokavēts pieteikšanās laiks un derīguma termiņš neskaitās. Tad zvanīju viņam pats personīgi un beigās jau sarunāju to fotosesiju. Fotostudija atrodas nekoptā mājā, fotostudija pati ir kā bezpajumtnieku patversme, pārģērbšanās telpu nav vai aizkaru nav. Apsolīto 100-200 bilžu vietā 84!!! un apsolīto 10 apstrādātu bilžu vietā 0(nulle)!!! Flashu nebija paņemuši līdz, jo uz kupona tas nebija minēts. tad nu vairākas dienas meģināja sadzīt viņu rokās, iedeva flashu, bildes bija pazaudējis. Beigās atsūtīja uz draugiem linku no failiem.lv kur bildes izvietotas. Nožēlojami.

P