AtrisinātaRigawalk SIA - Krāpšana

Interneta veikalā Rigawalk.com tiek tirgoti viltoti zīmolu apavi. Tiek uzsvērta StockX verifikācija, kas šobrīd ir ļoti populārs krāpšanas veids, lai radītu papildu uzticību. Ievadot meklētājprogrammā "fake StockX tags", ļoti ātri iespējams uziet virkni piegādātāju no Aliexpress.com, kas piedāvā šādu "pakalpojumu".

Apavu autentiskumu, pirmkārt, liek apšaubīt to pieejamība. Tādu zīmolu apavi kā "Yeezy" vai "Off-White" tiek pārdoti ļoti limitētā skaitā un šobrīd pārsvarā pieejami tikai otrreizējā tirgū tādās platformās kā StockX, kas ir birža. Šādu zīmolu apaviem to ekskluzivitātes dēļ cenas atšķiras ne vien krāsām, bet pat dažādiem izmēriem, tāpēc nav iespējams reāls scenāris, kur kādā interneta veikalā par vienu cenutiek pārdots praktiski jebkurš šo ražotāju modelis un izmērs, kas bieži vien ir zem tirgus cenas.

Apskatot Rigawalk.com Instagram profilu, kur reizēm tiek ieliktas bildes ar reāliem apaviem (nevis zagtas fotogrāfijas no citiem kontiem vai oficiālajiem ražotājiem), var redzēt būtiskas dizaina un kvalitātes atšķirības no oriģināla. Kā arī visiem modeļiem, kas tiek pārdoti, ir pieejami viltojumi Aliexpress.com, kuriem līdzība būs daudz lielāka ar tiem, ko pārdod Rigawalk.com.

Tā kā esmu iegādājies apavus no StockX, tad labi pārzinu dokumentāciju un tās izskatu, kam būtu jābūt līdzi apaviem. Tā neatbilst tai, ko piedāvā šis veikals.

Ar savu naudu, protams, variet rīkoties pēc saviem ieskatiem, taču, pirms pirkuma izdarīšanas, padomājiet nedaudz par to, cik reāls ir šāds "bizness", ņemot vērā preču ekskluzivitāti, kas tur tiek pārdota. Pat atzīti specializētie veikali nespēj tik daudz ekskluzīvu apavu piegādāt to limitētā skaita dēļ, taču šeit SIA, kas reģistrēts dzīvoklī Jēkabpilī, jums to sola.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.03.2020

Uzņēmuma Rigawalk SIA pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

Ka

Vairāk sūdzības par Rigawalk SIA

Tu Turkey901 17.11.2019

Jūs esat Māte Marija un uzskatat, ka Jūsu misija šajā pasaulē ir atvērt acis visiem apkārtējiem?!
Neko pati tur nenopirkāt un cenšaties nospīdēt ar savām "limitētām zināšanām"?!

No Noboby 17.11.2019

Kārtējais Tavs komentārs kas pierāda Tavu smadzeņu mazspēju. Laikam jebkura Tava darbība izraisa sūdu lavīnu no Tavas puses, jo viss ko no Tevis var redzēt ir sūdi un to kalni.

Ri RigaWalk 06.01.2020

Sveiki!

Šeit Jums raksta no Riga Walk. Visi no Jūsu minētajiem apgalvojumiem ir vērā ņemami tikai tad, ja būtu kaut ko iegādājies no mūsu veikala un pārliecinājies. Spriest tikai pēc bildēm nevajadzētu rosināt rakstīt sūdzību, pat ja neesam saņēmuši nevienu ziņu no Jums privāti, kā arī mums ir desmitiem pozitīvju atsauksmes, kuras varat atrast mūsu sociālajos tīklos. Gaidīsim atbildi!