www.sudzibas.lv Rigatta SIA Rupji darbinieki

Rigatta SIA - Rupji darbinieki

Šodien zvanīja no viņu zvanu centra (telefons +371 67651198) un krievu valodā piedāvāja viņu pakalpojumu. Pieklājīgi atbildēju, ka intereses nebūs. Bet sieviete turpināja sarunu un krievu valodā kaut ko stāstīt.
Tad sāku jautāt, no kurienes viņiem mans telefons un kur esmu norādījusi, ka vēlos saņemt viņu zvanus. Sākās atrunas, ka manu telefonu iedevusi mārketinga nodaļa, tad paziņoja, ka mans telefons esot publiski pieejama informācija (privātais telefona numurs!) , un visbeidzot nolamājās un nolika klausuli.

N Nigur 16.06.2019

Сообщайте о таких звонках на телефон доверия Государственной полиции: 67075444

л Лазарь 14.07.2020

Периодически звонят с разных номеров. не только с этого. Поставил телефон на автоответчик на латышском языке, наговаривать сообщение отказываются. Теперь тишь и благодать!