www.sudzibas.lv Rigatta SIA Rupji darbinieki

Rigatta SIA - Rupji darbinieki

Šodien zvanīja no viņu zvanu centra (telefons +371 67651198) un krievu valodā piedāvāja viņu pakalpojumu. Pieklājīgi atbildēju, ka intereses nebūs. Bet sieviete turpināja sarunu un krievu valodā kaut ko stāstīt.
Tad sāku jautāt, no kurienes viņiem mans telefons un kur esmu norādījusi, ka vēlos saņemt viņu zvanus. Sākās atrunas, ka manu telefonu iedevusi mārketinga nodaļa, tad paziņoja, ka mans telefons esot publiski pieejama informācija (privātais telefona numurs!) , un visbeidzot nolamājās un nolika klausuli.

I Ivars Ivariņš 13.07.2018

Mani arī šīs pašas kompānijas cilvēki apsēduši,telefons 371 66555073,krievu valodā piedāvā visādus nezināmas izcelsmes darījumus un ja atbildi latviski tevi nolamā par fašistu un noliek klausuli.Neuzraujieties,esiet uzmanīgi.

N Nikskakstis 26.07.2018

Man šodien tas pats notika

A Aldis Pumpurs 06.12.2018

Vel divi numuri: +37166555014 (Rigatta) un +32472499834 (Belgijas numurs). Pa abiem siem nomuriem viens un tas pats jauns virietis krievu valoda uzstaja pariet uz krievu valodu, jo es vinu katru reizi partraucu un uzstaju runat ar mani tikai latviski. Zvanija ar menesa intervalu. Nezinu, kur dabujis manu numuru, noteikti no interneta veikaliem.

A aseniece 18.07.2018

Rigatta SIA - +371 66555073 - ļoti uzbāzīgs, runā tikai krieviski!

B BAIBA Erliha 01.08.2018

+371 66555073 - ļoti uzbāzīgs, runā tikai krieviski! man arī

M martinidry 18.07.2018

Arī es saņēmu zvanu no šīs kompānijas. Runāja tikai krieviski. Kad paskaidroju ka neesmu ieinteresēts un pārtraucu sarunu, darbinieks par zvanīja vēlreiz, ļoti rupji krieviski nolamājas par to ka nerunāju latviešu valodā.
Iesniedzu iesniegumu Valsts policijā par valodu likuma un datu regulas pārkāpumiem un aicinu arī citus to darīt, jo tikai tā varam izskaust šādu rīcību.

S Sveta Ylinaite 19.07.2018

Мне тоже звонил номер 66555073 грубая баба, оскорбила назвав тупой овцой и бросила трубку.

Andris Sa 19.07.2018

66555073 - спам и мошенничество, предлагают инвестиции

K Komentētājs 20.07.2018

Katru otro dienu zvana, apnikusi jau tā bāba. Pateicu krieviski nerunāju, kaut ko sāk kunkstēt.

A Artjoms 23.07.2018

Numurs 66555073 - krāpnieki piedāvā finanšu investīcijas. Runājiet ar viņiem latviski vai angliski lai pazuda interese no viņu puses.
Мошенники - разговаривайте на латышском или английском что бы отстали

R rits 24.07.2018

Man ari zvanija virietis un runaja tikai krieviski.Sarunu uzsāka tā it kā man vel jabut pateicigai par to, ka man piezvanija un kavē uz mani laiku ar sarunu,nevis otradi. Ka vins redz atradis laiku, lai man piezvanitu.pasniedza to tik agresivi,ka man vel jajutas vainigai ,ka man tika piezvanits.Pārmeta agresivi man,ka kapec man neinteresejot piedavajums utt.,kurā pat nemeginaju ieklausities,jo teicu,ka ar svešiem nerunāju un pirma noliku klausuli

M Marchello91 26.07.2018

Terorizē ar zvaniem, krāpnieki.

E Edgars78 31.07.2018

Šodien piezvanīja, sāka piedāvāt kaut kādus ieguldījumus. Kad atbildēju, ka mani tas neinteresē nosauca mani par "djebilu". Centos tam izdzimtenim ieskaidrot ka tā runāt nav labi, pēc kā saņēmu daudz jaudīgākus lamu vārdus savā adresē. Varbūt kāds zina kur atrodas tas krūmu kantoris, gribu aizbraukt pie viņiem ciemos un parunāt uz vietas par "finanšu ieguldījumiem".

M martinidry 01.08.2018

Citadeles iela 2, Centra rajons, Rīga, LV-1010

J Jur@ 01.08.2018

Тоже звонил упырь с номер 66555073 . Крыл матом , требовал адрес . Потом это чучело перезвонило и еще высказывалось . Там психиатра надо вызывать , полный не адекват .

Сегодня звонил мне 67651198 , но этот убл...ок не на того нарвался.Акцент УкрOПинский.Будьте бдительны.

Звонили раза 4, три раза сказал что не интересно и повесил трубку... На 4 раз сказал КРЯ! Переспросил ЧТО? Я опять КРЯ! Вот и все, тишина...

J Julilima 03.08.2018

Мне тоже звонил номер +371 66555073 представился Никитой и в агрессивной форме принуждал к покупке акций компании Apple. Требовал мой скайп. Будьте бдительны!

A Andrejs Al 03.08.2018

Звонил, неподняли

H Helmuts 07.08.2018

Jau kādu laiku neliek mieru. Sākumā LV nummurs +37167651198, bet vēlāk Čehijas nummurs +420228880577. pers tā pati. Esiet vērīgi. Neiesaistieties- piedāvā palīdzību kā trading analītiķis/brokeris.

A Agris 25.03.2019

Zvanīja no numura +37167651397. Piedāvāja investēt Ford. Pateicu nav naudas un noliku klausuli.

д ДК 26.03.2019

Звонил номер 67651433
Наглый хамотый тип, интересовало сколько зарабатываю и прочее, звонили наверное из Гонг Конга тоже типа )
Посылайте в задницу сразу.

с Сергейс 11.06.2019

Звонили с номера 67651476 сразу послал в задницу. Так он ещё и перезванивает

м Ми 14.06.2019

Мне звонили с номера +37167651364. Говорит "Здравствуйте, моя дорогая", как будто мы давно знакомы. "Как, кому позвонил?! Вам, конечно!" Предлагал удалённый доход. Я сказала, что меня это не интересует, повесила трубку и занесла номер в чёрный список