www.sudzibas.lv RigaText tulkojumu birojs nemaksā tulkiem

Atrisinātarigatext.lv - tulkojumu birojs nemaksā tulkiem

Sāku birojam rigatext.lv sniegt pakalpojumus 2015.gada oktobrī. Par pirmajām reizēm man samaksāja pilnībā 2015.gada 19.novembrī. Paļāvos, ka sadarbība turpināsies, un turpināju tulkot, taču par darbiem, ko veicu sākot ar 2015.gada 11.novembri, man līdz šim brīdim (14.01.2016.) neviens vēl arvien nav samaksājis.
Esmu sūtījusi e-pastus/sms, kā arī zvanījusi. Uz zvaniem jau vairāk nekā mēnesi man pieklājīgi atbild, ka samaksa tiks veikta tuvākajā laikā/nākamnedēļ/šonedēļ, taču samaksas (pat daļējas) kā nav, tā nav.

Tā kā rigatext mājaslapā nav norādīti komersanta dati (SIA nosaukums, reģistrācijas numurs, adrese utt), nav skaidrs, kas īsti "stāv" aiz šī biroja. Parakājoties internetā, esmu tikusi līdz tam, ka riga text tieši vai netieši ir saistīts ar Raivo Teivānu, kurš internetā jau gadiem ilgi ir bēdīgi slavens ar to, ka nemaksā saviem tulkotājiem.

Lai nu kā, neatkarīgi no tā, kādas personas stāv aiz rigatext, silti iesaku neuzticēties šim birojam.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta vermilion 07.03.2016

Problēma tika atrisināta - lai arī ar nokavēšanos, tomēr samaksa par sniegtajiem pakalpojumiem saņemta pilnā apmērā.

V

K katrīna4 14.02.2016