www.sudzibas.lv RigaText Naudas nemaksāšana

RigaText.lv - tulkošanas birojs - Naudas nemaksāšana

Mīļie tulki un tulkotāji! Neiesaku nevienam sadarboties ar RigaText tulkošanas biroju. Nemaksā tulkiem par izpildītiem darbiem. Esiet uzmanīgi! Diemžēl šī uzņēmuma vadītājs Raivo Teivāns uzskata, ka ir tiesīgs pieprasīt no tulkotajiem savlaicīgu un kvalitatīvu pasūtījuma izpildi, bet samaksāt par padarīto darbu nav nepieciešams. E-pasti tiek ignorēti, kad sazvani, tad vienmēr ir tukši solījumi, ka tūlīt ieskaitīs pēc 10 min, rīt vai parīt, bet naudas kā nav, tā nav. Viņš vienmēr atbild, ka klienti nemaksā, nezin kāpēc citiem birojiem šādu problēmu nav. Lūdzu mīļie tulki, nesadarbojieties ar šo biroju!

Z

M Marks Līventāls 13.08.2016

Jā, Raivo vēl joprojām turpina savas mahinācijas...
Esmu pārsteigts, ka viņam vēl ir kāds palicis, kas tulko. Savulaik personīgi vienojos ar šo specu par honorāra izmaksu konkrētā datumā. Kas notika? Nekas. Samaksāja 10 dienas vēlāk, tāpēc, ka neliku mieru viņa biroja administratorei. Summa bija neliela. Bet, jā, problēmas viņam ir ar tulkiem, jo kā birojā apliecināja neesot daudzi viņiem palikuši, haha. Bet nu dabūja viņš no manis pa kājstarpi (metafora) pēc tam :)

B BesīMeesli 03.03.2017

R. Teivāns - pazīstams un pretīgs tips. Šī viņam jau n-tā firma. Ik pa laikam bankrotē un dibina jaunu cerībā, ka tulki neatšifrēs... Vienmēr bija nauda gluži vai ar stangām jāvelk ārā, n-tās reizes jāzvana, jāatgādina.. Beigās arī man palika parādā, bet apnika nervus bojāt. :(

B BesīMeesli 03.03.2017

Bet diemžēl pēdējā laikā ir arī citiem kantoriem šādas problēmas, konkrēti man - ar Linearis un Baltic Translations.Tā ka nav Teivāns vienīgais, bet bēdīgi slavenākais gan laikam.

T tulkstulko 06.04.2017

R. Teivāns - ķipa- atšujies, nav naudas :D
Baltic Translations - rakstiet grāmatvedei :D - un ignors

K Kriteris 20.04.2017

Identiska situācija ir kantori Agalmo, kur arīdzan tulkojumi tiek pieprasīt kvalitatīvi un, protams, laicīgi, bet samaksa netiek veikta, sakot, ka nav naudas, utt., melojot, ka naudu tiks pārskaitīta, līdz beigu beigās paziņo, ka principiāli nemaksās.