Rīgas Stradiņa Universitāte - Audiologopēdija

Labdien!

Savulaik izvēlējos studēt Audiologopēdiju Rīgas Stradiņa universitātē. Par pašu augstskolu neko sliktu nevaru teikt. Tā bija un paliek viena no labākajām universitātēm LV. Bet diemžēl samērā nesen izveidota bakalura programma Audiologopēdija liek vilties. Studējot šo interesanto profesiju mūsu pasniedzēji sita ar kulaku krūtīs, pārliecinādami mūs, ka absolvējot mūs ņems darbā ar atplestām rokām gan medicīnas, gan pedagoģijas iestādes. Bet skarba patiesība ir tāda, ka medicīnas iestādēs ņem, bet mūsu Latvijai šādi speciālisti īpaši nav vajadzīgi. Tāpat atlaiž med.personālu un slēdz slimnīcas. Bet pedagoģijas iestādes (skolas, b/d) prasa lai būtu pedagoģiskā izglītība plusā mūsu diplomam. Un iet studēt RSU maģistratūrā Audiologopēdiju diemžēl nav izdevīgi, jo ši programma nav akreditēta un licenzēta un nevar zināt kad tam visam būs līdzekļi. :( Bet ja ir vēlme ar iegūtu Audiologopēda bakalaura grādu iet studēt maģistratūrā piemēram LU vai RPIVA logopēdos, tad mūs tādus speciālistus neņem. :( Tad ko vispār ar šādu diplomu var iesākt? Nākas justies ļoti ierobežoti, kaut arī studiju laikā pasniedzēji solīja daudz ko...

J Jānis G. 09.09.2011

Par RSU neko sliktu nevar teikt?! Amorāla iestāde! Vienkārši nicinoša attieksme pret studentiem, pat necilvēcīga! Trauma uz mūžu!

Z Zane 10.11.2011

Stradiņi vispār, manuprāt, ir kļuvusi par zemāko iestādi. Visi tik cildina cik forši, cik jauki. Pamācioties te saprotu, ka tā nav. Pasniedzēji vienkārši uzliek mīksto uz studentiem, lekcijas maina kā ienāk prātā par to nepaziņojot. Uz lekcijām var neierasties, aizmirst studentus. Lekciju saturs un kvalitāte ir pilnīgs murgs. lielāko tiesu stāsta ne pa tēmu. Par valsts naudu var izmācīties arī šādā veidā, bet tie kuri maksā un ne mazu naudu, kio tiem darīt par tādu mācību kvalitāti un kvantitāti??!

K karin4x 29.03.2012

Pilnīgi nevienam no Jums nepiekrīti. RSU ir un būs labākā universitāte Latvijā. Protams, ja nemācās, kolokvijus nekārto laicīgi, ir parādi - tad tā attieksme būt nekāda. Visi pasniedzēji ( Medicīnas fakultātē) ar kuriem esmu sastapusies ir ļoti profesionāli, nevienu, nepazemo, vienmēr ir lekcijās un nodarbībās, par lekciju saraksta izmaiņām var uzzināt internetā. Nezinu kādā mežā Jūs dzīvojat, bet viss ir cilvēcīgi, un atmosfēra ļoti laba.

I Inga73 04.02.2014

Attieksme ir necilveeciiga, taa ir taisniiba! Taa ir Latvijas inteligence? Kauns, ka muusu valstii taa notiek. Sevishki anatomijas doceetaajas, vinjas var apsaukt visus par idiotiem, noliidzinaat lidz ar zemi, pazemot. Kaa vareetu iesniegt tiesaa taadus pasniedzeejus? Kaa pieraadiit? Filmeet tak nedriikst... Studenti maacaas naktiim, maz gulj, censhaas un vinjus var nolikt kaa peedeejos no peedeejiem. Stradinos notiek cilveektiesiibu paarkaapumi. Reageejiet, luudzu attieciigaas iestaades, veiciet aptaujas, paarrunas ar studentiem, tas nav normaali, kas tur notiek!