www.sudzibas.lv Rīgas siltums Slikta attieksme pret klientiem

Rīgas siltums - Slikta attieksme pret klientiem

Mums ir 1 stavs,raditori strada,bet jegas no viniem nekadas nav! Lidz mans dzivoklim,netiek siltums,man ir mazinsh berns,man visu laiku jausilda gridas,lai buts silti.Kad pazvanuju ur Rigas Siltuma,man pateica ta " A ko jus grabat,ara ir pluss,un radiatori automatismi atsledzas" Es saprotu to,bet..naktis bija 0 gradi,un radiatori bija auksti !!!! Atbrauca avarijas brigade,parbaudija radiatorus un pateica,ka mums viss ir ok,viniem rada 28 gradi,kas ir uz 2 gradiem mazak! Pateica lai zvanu uz Rigas Namu Parvaldnieku,saku ka man ir auksti! Bet visi jau sapato,ka vieniem ir lidz vienai vietai klienti!! Un neviens savu pecpusi nekustinas,lai kau ta palizdet. Un tehniki vini ari neatsutis,lai paceltu temperature uz Capris gradiem! Kapec tad man,butu jamaksa par pakalpojumiem ,kurus es nesanemu. Es to ta,neatstashu. Ta ir cuciba,un neciena pret klientiem!!!! Narbut kads zina,kur var pazvanit vel?!