Rīgas siltums - Rīgas Siltums

Vizvali mastera proveritj vodu, t.k. neskoljko dnej podrjad shla rzhavaja, nachalisj problemmi s kozhej,rebjonka pomitj estestvenno tozhe ne mogla.V itoge pozvonila v RS i dogovorilisj s devushkoj operatorom, chto prijdet master v 10 utra. v 11:30 nikto tak i ne pojavilsa..pozvonila!
Cherez 2 minuti uzhe perezvanivaet sam master i sprashivaet "nu che mol sluchilosj?''. Na mojo objasnenie, posledoval potrjasajushij vopros: ''A vi che predlagaete mne vam vodu pochistitj?'' Dalee on zajavil, chto priedit ne ranjshe chem cerez poltora chasa i posovetoval progulatsa mne poka do magazina, vremja tak skazatj skorotatj.
Posle populjarnogo objasnenija, cto zhdatj eshjo stoljko vremeni ja ne budu, master bil u menja cerez 2 minuti i skazal(tochnee prooral), chto dlja Latviji eto normaljnaja voda!!Strana durakov i absurda!
RS ne hvataet otkritogo foruma na sajte. Mnogo prijatnih veshej uznali bi o sebe.
Otvratiteljnoe otnoshenie k klientam. Vozniklo polnoe oshushenie chto vernulisj v proshlij vek. A eshjo Evropa blin!.. aga,filejnaja chastj etoj samoj Evropi.

profils 19.06.2014

Skat. diskusiju par identiskām un līdzīgām tēmām interneta portāla MANASTIESIBAS.lv diskusiju "Foruma" tematiskajā sadaļā "Dzīvokļa tiesības":

Tajā skaitā - skat. diskusiju konkrēti par "apsaimniekotāju" PRETLIKUMĪGI aprēķinātiem "ūdens patēriņa" apjomiem un klaji krāpnieciskos nolūkos no "klientiem" pieprasītām naudas summām ( t.i. - sākot no komentāra 05.03.2014., 00:17:05 ):

Kā arī - ļoti vienkārši un ātri reģitrējoties kā interneta portāla MANASTIESIBAS.lv "reģistrētajam lietotājam", jebkuram interesentam ir iespēja izveidot jeb iniciēt savas, sev aktuālas diskusiju tēmas un piedalīties citu ierosiātās diskusijās jebkurā no 26 tematiskajām sadaļām diskusiju "Forumā".

Veiksmi Jums! ;)

L Lacplesis2023 22.01.2023

Bruno Fogels - alkoholiķis un narkomāns! Tādi tipi strādā siltumā.Es tādu salašņu savā īpašumā neielaistu.