www.sudzibas.lv Rīgas siltums Kapēc joprojām nav karsts ūdens

Rīgas siltums - Kapēc joprojām nav karsts ūdens

Kāpēc joprojām nav silts ūdens?! Paziņoja ka ūdens nebūs no 30,06,2014 līdz 01,07,2014, bet ūdens joprojām nav, neskatoties uz to, ka jau ir vēls vakars. Zvanīju uz info tālruni, uzzināt kad būs ūdens, bet pateica ka nebūs līdz 02,07,2014 vakaram un pat nepamatoja kāpēc. Es taču viņiem maksāju naudu par pakalpojmu. Cilvēki pēc darba grib atpustites, aiziet nomazgāties, bet jau divas dienas to nav iespējams izdarīt! Lūgums, pēc iespējas ātrāk ieslēgt cilvēkiem ūdeni un sakt pildīt savus pienākumus!

Почему до сих пор нет горячей воды? Сообщили, что воды не будет с 30,06,2014 до 01,07,2014, но горячей воды до сих пор нет, не смотря на то, что уже поздний вечер. Звонила на информационный номер узнать, когда же наконец будет вода, но сказали, что не будет до 02,07,2014 до вечера и даже не объяснили почему. Я же им деньги плачу за услуги! Люди после работы хотят отдохнуть, помыться в конце концов, а уже два дня не возможно этого сделать! Просьба скорее уже включить людям воду и наконец начать исполнять свои непосредственные обязанности перед клиентами!

A aramiss 03.07.2014

Jums tiešām vajaga silto ūdeni?
Pielejiet spaiņus un vāriet uz plīts, tad vai nu tējai, vai veļas mazgāšanai, vienīgi nezinu kā ērtāk būs dušā iet...

Z zzine 21.06.2017

Tāda pati problēma pie mums! Veica pārbaudi, pārplīsa trubas no spiediena, pusotru nedēļu nav siltā ūdens,, mēnešas rēķins mājai par +73m3, kurus nemaz fiziski tik maz dzīvokļi nevar iztērēt.
Pārbaudīt varēšot tikao vēlāk, un ja neticas rādījumiem jāraksta iesniegums, jo kāds iedzīvotājs neesot samaksājis.. Uz 6 dzīvokļiem 73 kubi ir takā par daudz uz 3 nedēļām.
Pēc 2 nedēļām tiek veikta pārbaude dēļ kuras ūdeni itkā atslēdz uz 7h. Rezultāts? Ūdens nav jau otro dienu, piezvanot RS tie nezin, ka ūdens nav. Izsauc brigādi. Brigāde kautko izdara, bet ūdens nav. Vakarā zvanu - " Esam salabojuši"...
Tie pābaudītāji un darbinieki acīmredzot nekompetenti un pat nepārbauda vai strādā tas ko paši tur aiztikuši, "labojuši" jo jāzvana vairākas reizes un atbilde katru reizi "Tiešām joprojām ūdens nav parādījies?".
Kā var galvoties par labu pakalpojuma sniedzēju ja darba kvalitāte un rezultāts netiek pārbaudīts? Cik var zvanīties un nervus bojāt.. Skumji, diemžēl šādu apstākļu dēļ Latvija brūk kopā..