Rīgas siltums - Paviršs darbs

Šis uzņēmums pa pāris dienām man jau ir apriebies.. Meistari vai nu ierodas tikai ķeksīša pēc, vai nu vispār neierodas un tu nogaidi viņus pusotru stundu tā kā tāds muļķis. Reāli - situācija, kas uz doto mirkli ir ļoti svarīga apkures sezonā, nav atrisināta.. Un arī neviens laikam negrib kustināt savas pēcpuses, lai kaut kas risinātos. Un pēc tam vēl sūdzas par to, ka cilvēki nevēlas maksāt par viņu pakalpojumiem. Protams! Ko Jūs gribējāt sagaidīt? Par ko maksāt? Par to, ko neesi saņēmis?! Ciest to kantori nevaru. Un daži dispečeri vēl, kuri pamanās "uzkakāt" Tev uz galvas par to, ka tu nepārzini īsti radiatoru detaļas vai kaut ko tamlīdzīgu.. Es pēc kāda santehniķa izskatos? Kāda velna pēc tad Jūsuprāt es zvanu un lūdzu palīdzību! Tas noteikti nepaliks tāpat vien..

N

K Karina Ruchkina 21.10.2015

Pilnigi piekritu!!! Vini tikai zina, ka rekinus atsutit!!! Mums ari tada problema, blaumaju iela 26. Mums pirmais stavs, un apkure reali nepienak lidz mums, mes ar bernu riktigi salam!! Izsaucu avarijas brigade, vina pateica ka jums viss ir kartiba, radiatora meritajs rada 28 gradus, kas uz 2 gradiem ir mazak! Lai to situaciju atrisanat, vajag pacelt temperaturu uz paris gradiem. Un protons, ka neviens no rigas siltuma, un no namu apsaimniekosanas to nedaris!!! Ta ir neciena pret klientiem, un kapec man bus jamaksa par siltumu, kura man nav.. Ta ir cuciba no rigas siltuma! Es ta neatstashu.. Ja vajat, uz tiese ieshu.. Jo ta ir krapnieciba!!!

K Karina Ruchkina 21.10.2015

Pilnigi piekritu!!! Mums tada pati situacija!!!