Rīgas siltums

Rigas siltums rabotniki polnij otstoj, u nas teplotrassu uze mesjac delajut, vmesto 10 dnej. Nifiga ne rabotajut, vse hodjat, 4aj popivajut, idioti. Ja pomitsja normaljno ne mogu. A im nasratj, im platjat za denj opredeljennuju summu,vot oni i duraka valjajut!

? ?? 09.11.2006

????? ????? ?

I Ilona 27.02.2007

U menja na kuhne 8 gr. tepla batareja eli greet ili voobshe holodnaja, vizivala neodnokratno s siltumsa, kazhdij raz prihodjat i lepjat novije otmazki shto bi trubu ne delatj. (BOLDERAJSKAJA KATELNAJA) HALTURSHIKI, v 16:30 uzhe nikogo net na rabochem meste, za shto im dengi platjat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

D Diāna 22.07.2008

Eta to4na! Rīgas Siltums, panabrali "dibilav" katorije neumejut rasplaniravat rabotu!

U nas uze netolka mesec netu garja4ei vadi, tak isjo i kazduju nidelju kakoita denj ili dva netu gara4ai vadi!

Durdom, mne eti ihnije raboti NADAJELI!

Rīgas Siltums ATSTOI

K kkk 09.07.2009

Rīgas Siltums strādā ļoti neprofesionāli darbinieki.

Pirmdienas rītā plkst.8 jau ir konkrētā šmigā, pie tam, "meistarus" nākas saukt atkārtoti, jo darbu neprot izdarīt līdz galam un kvalitatīvi vienā piegājienā. Nez priekš kam vajag divus darbiniekus laist uz notikuma vietu, ja "vāra mēslus".

Par radiatoru siltumu vispār nav jēgas runāt- apkures sezonā katru otro nedēļu zvans avārijas dienestam sakarā ar aukstiem radiatoriem. Atnāk, kautko pagrabā pačakarējas, paliek silts, aizbrauc. Un katru reizi noveļ vainu uz kautko citu- te kaimiņš pagrabstāvā kautko griež ap ventiļiem, te kaimiņiem jaunie radiatori, tāpēc mums siltumu nolaupa, ta vēl kautkas.

Karstais ūdens reizi divās nedēļās nāk kafijas krāsā no krāna. Zvans Rīgas Siltumam, viņi kautko sadara, nākamā vanna jau normālā krāsā, bet pēc 2-3 stundu gaidīšanas.

Ciparu gan pieprasa labo i par karsto ūdeni, i par apkuri.