www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Atņiem E-Talonus

Rigas Satisme Kontrolieri - Atņiem E-Talonus

Brigade kura strādaja 16.10.2009 vakarā pie T/C Olimpiya, ar mašinu valsts numurs GM9003, tris sievietes un divi vireiši, atniem pasažieriem E-Talonus, ka ari draud pasažierim (ar to, ka uzrakstis sudzibu ka pasažieris kliedza, grustija un apsaukaja viņus. Protams, tā nebija.) Kontrolieris kurš atniema E-Talonus uzvards GRIN(D)BERGS vai GRUN(D)BERGS. KAUNS!

P

Mamma 18.10.2009

Nu moins! Es tai transporta nekapsu!Tie nav kontrolieri tie ir gladiatori.

S sery 18.10.2009

Iesaku šo sūdzību, pavēstīt Rīgas satiksmes pārstāviem, rakstot uz e-pastu [slēpt]@rigassatiksme.lv vai zvanot uz informatīvo tālruni 80001919

V Viesis 18.10.2009

Полностью согласна. Обращение этих контролеров просто не человеческое!!! У нас бы лучше так преступников ловили, с таким же усердием.
А то, что эти "вымогатели" грозятся полицией и даже судом(что вызывает смех), при этом даже квитанции о штрафе не выписывают, по всей видимости на это Rigassatiksme вообще закрывает глаза!!!

D dsdfdshfasd 26.10.2009

ble man ar e-talonnu atnjema un 3 ls vel bij ieksaa. domaju ka pakal vinjam nebrauksu, jo bus jamaksa 5 ls tada gadijuma. Izdevigak sanak braukat neperkot tos talonus

A Anna 12.03.2010

Man kontorlieris piedavaja...vai nu miņam dodu 3ls vai ari maksaju 5ls soda naudu! Protams devu 3ls. Un tagad nav nekadas velmes vispaar maksaat par sabiedrisko tr., jo tie kontrolieri ir naudas izspiedeji..labi piepelnas!!!