www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Viss iespējamais

Rīgas Satiksme - Viss iespējamais

Ar ko lai sāk!!!??? Varbūt ar maršrutu sarakstiem, kuri ir galīgi garām... sīknaudu 9. trol. vadītājs nepieņem un paprasa vai nav 20 sa vismaz gabalaa...sviesc!!! Ja saplīst trolejbuss, tad vari stundu stāvēt un gaidīt nākamo...visiem po barabanu!
Šitaa ar to Riigas satiksmi var turpinaat BEZGALĪGI...saakot ar aizvērtām durvīm degungalā, nelaipniem konduktoriem, tagad Kontrolieri ir vēl KRUTĀKI 8) līdz nošļakstiišanai...nekad neaizmirsīšu, kā 25. trolejbusa vadītājs pirms pieturas vēl uzgāzēja, lai paspētu pabiedēt onkulīti, jo redziet vadītājs laikam nevareeeja pārdzīvot, ka viņš brauc, bet onkuliic iet uz sarkano pāri pārejai...tā nu tā peļķe kas bija uz gājēju pārejas, pie kuras stāvēju...pacēlās kā Filmā...un nošļāca mani no galvas līdz kājām, labi, ka devos jau mājās...ta nu par redzēto cunami pat sasmējos, bet ja man buutu jābrauc uz tikšanos, es to vadītāju . . . :D

E

K Krotow 04.11.2008

Onkulītis varēja pa zaļo iet. Jei bogu, ja mīliet parkāpt noteikumus (es arī... šad tad :), tad nav ko apvainoties, ja uzšauj pa nagiem. Speciāli šļakstīt citus gan ir cūčība, lai gan - pamēģini pati lietus laikā apbraukt katru peļķi, arī tumsā, kad peļķes neredz.