Rīgas Satiksme - satiksme Rīgā

Ģeniāli!!! Ušakova k-gs visu lieliski izfunktierējis! Pensionāriem ir bezmaksas braukšana-būtu jau tā kā labi, bet uz tā rēķina cieš tie, kuri maksā par transportu: 1)samazināts reisu skaits; 2)mikroautobusiem pietiek naudas tikai sarakstu plāksnītēm, paši mikroautobusi nekursē ne pēc šiem sarakstiem, ne vispār kursē. 237 mikriņu nogaidīju no 21.00 līdz 23.00- tā arī neatnāca!

V

M Mary60 07.06.2013

Nebūtu slikti, ja pensionāriem mazliet mainītos noteikumi, piemeram, bezmaksas tie varētu braukt no 9.00 līdz 16.00 un no pulksten 20.00 līdz pēdējam reisam.Jo tie pensionāri brauc tad, kad darba ļaudis un vēl aizrāda, ja nepalaiž apsēsties.Varētu taču vizināties pa dienu, bet nē...Viņiem vajag piecos vakarā un septiņos no rīta.

Bieži gadās redzēt ka pensionāres iesvempjas solos aizņemot abas sēdvietas un cilvēks braucot no darba un maksājot par braucienu dabū stāvēt kājās. Reiz pat bija gadījums, ka grūtniece palūdza šādai babkai noņemt somas un ļaut apsēsties. Atbilde bija neiedomājama: "Ņe nravitsa - jezģi na taksi!"

Paldies kā vairs nav Ušakova

Nezinu, man liekas, ka RS un CSDD kautkādu kooperāciju taisa.

Vieni bojā Rīgas transportu, bet otri tik kārdina ar tiesībām un par auto reģistrēšanu un ikgada pārbaudēm saņem savus $$$.

Un pensionāru uzpirkšana nav nekas jauns. Latvijas demogrāfija ir 'apgriestā eglīte', tas ir: vairāk veco nekā jauno. Protams, man jau tā kā liekas, ka nākotne ir svarīgāka nekā pagātne, un ka varbūt varētu upurēt pensionāru ērtību, lai palīdzētu jauniešiem veidot ģimenes, bet ko nu es zinu. No Mary60 ļoti labs ieteikums.