www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Nepareiza autobusa šofera rīcība

Rīgas Satiksme - Nepareiza autobusa šofera rīcība

Šodien, pulkst. No centra 15: 10, alfā 15: 40 autobusa Rīgā-Sigulda, autobusa vadītāja rīcība un attieksme bija nepareiza un nelaikā. Kāpjot autobusā puisis vēlējās norēķināties ar karti, autobusa šoferis niknā balsī uzjautāja, vai vins drīz taisās maksās, puisis atbildēja ka viņš maksā ar karti un ka uzradās aparāta ka nav savienojuma. Protams ja aparātu neieslēdz to nevarēs izdarīt. Autobusa vadītājs nikni atteica, ka lai mākas skaidra naudā. Es neizturēju un pateicu pretī, ka ne visām personām ir iespēja nerēķināties skaidrā naudā. Vadītājs ātrieca man pretī ka varēja tak noņemt naudu. Ne vienmēr tu izspēj to izdarīt. Dažkārt tu atbrauc vai atnāc tieši uz autobusu, un tu neuzspēj noņem to naudu. Katru reizi, jeb kuram cilvēkam ir jābūt gatavam uz ko šādu. Ne vienmēr viss notiek tā ka to vēlas citi.

12.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (6)

N Noboby 12.01.2020

Rīgas satiksme nebrauc uz Siguldu, vai arī ir jauns maršruts par kuru nezinaju?

L Linda_J 12.01.2020

Ir tādi, pasažieri, kuri grib izbrauukt par brīvu, atrunājoties ka visa nauda ir karte vai iedod konduktoram 500 euro kupīri (pati redzēju). Speciāli, lai nav ko izdot. Ar karti tas pats. Neviens tak nepārmeklēs tā puiša kabatas. Viņš melo,laiizbrauktu par brīvu. Afērists. Tieši tāds pats, kā šis šaubīgais portāls, kurs uzdarbojās Latvijā, bet vadība slēpjas Baltkrievijā.

A Anita Pakalniņa 13.01.2020

Nevajag visu karināt uz RS. Maršrutu Rīga - Sigulda apkalpo uzņēmums CATA.

L Linda_J 13.01.2020

Domā, ko raksti!
! aizskarošu komentāru autoru atrod policija un sauc pie atbildības.
Par Krimināllikuma pārkāpumiem draud kriminālatbildība.

KRIMINALLIKUMS
157.pants. Neslavas celšana
(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), -soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.
(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī -soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
Civillikums
2352.1 Katram ir tiesības prasīt tiesas ceļā atsaukt ziņas, kas aizskar viņa godu un cieņu, ja šādu ziņu izplatītājs nepierāda, ka tās atbilst patiesībai.
Ja personas godu un cieņu aizskarošās ziņas izplatītas presē, tad gadījumā, kad tās neatbilst patiesībai, šīs ziņas presē arī jāatsauc. Ja personas godu un cieņu aizskarošās ziņas, kas neatbilst patiesībai, ietvertas dokumentā, šāds dokuments jāapmaina. Citos gadījumos atsaukšanas kārtību nosaka tiesa.
Ja kāds prettiesiski aizskar personas godu un cieņu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbiem, tad viņam jādod atlīdzība (mantiska kompensācija). Atlīdzības apmēru nosaka tiesa.
1635. pantu, kas nosaka, ka "katrs tiesību aizskārums, tas ir, katra pati par sevi neatļauta darbība, kuras rezultātā nodarīts kaitējums (arī morālais kaitējums), dod tiesību cietušajam prasīt apmierinājumu no aizskārēja, ciktāl viņu par šo darbību var vainot. (..) Atlīdzības apmēru par morālo kaitējumu nosaka tiesa pēc sava ieskata, ņemot vērā morālā kaitējuma smagumu un sekas".

Linda! Marš, uz palātu!

N NeviensKa 14.01.2020

Kārtējais, vakar no mēness nokritušais indivīds..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes