www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Naudas sods,bez pamatota iemesla

Rīgas Satiksme - Naudas sods,bez pamatota iemesla

18.septra rita ka jau parasti devos uz skolu ar 22 trolejbusu no e.birznieka upisa ielas.lienes iela iekapa kontrole.uzradiju studentu brauksanas kartinu un ISIC kartinu, ar kuru starpcitu braukaju jau gadu un sudzibas par neatbilstosu dokumentu neviena kontrole nav izteikusi, bet man pateica ka mans ISIC neatbilst prasibam un lika man samaksat soda naudu.kontrole paskaidroja ka ISIC kartinai jabut studentu nevis skolenu.devos taja pasa diena uz tuvako parex banku un noskaidroju to ka mana kartina atbilst visam prasibam, jo parex banka ir nolemusi ka profisionalas videjas izglitibas skoleniem izsniegs skolenu ISIC nevis studentu.
Domaju ka daudzi jauniesi ir saskarusies ar sada veida problemu un tapec nevelos lai sada situacija atkartotu ar mani un citiem jauniesiem. un bezjepkada iemesla iekasetu no jauniesiem, kuri macas naudu.tapec gribu pateikt to ka Rigas satikme nav iepazinusies ar jaunajiem nolikumiem kurus veic banka ar sada veida dokumentiem.un janekas netiks tadrits bus vien jamaksa naudas sods katra reize ka iekaps kontrole.

D

K Kontrolieris 26.04.2009

Esmu gan es kontrolieris. Te strādāšu un jūs man neko neizdarīsiet. Forši vēl man patīk kāst ārzemniekus.

C Cits apsargs 24.08.2009

Jā jā, davai... saklausijies te visādus stāstus un tagad tik taisi kontrolei antireklāmu. Pats nemaz nesajēdz par ko runā... :D

S Streikotajs 19.12.2009

Brīnos kā viņi nebaidās - ir tak tik daudz dažādu cilvēku. man arī bija tā ka noķēra bez biļetes viņš centās man līst kabatās jo neticēja, ka man nav naudas un ka esmu bezdarbnieks, tad viņš pielietoja spēku un nelaida mani laukā no autobusa, bet man vajadzēja steigties pakaļ bērniem uz bērnudārzu. Tad man nācās pielietot pret viņu fizisko spēku, lai tiktu laukā, jo viņš pārkāpa savas likumīgās tiesības un traucēja man brīvi pārvietoties ko drīkst darīt tikai Policija. Un tad kad es ar spēku izkāpu kopā ar viņu no autobusa un es viņu brīdināju, ka pielietošu pret viņu savu gāzes ieroci (pistoli) ja rīkosies pretlikumīgi, tad likās mierā.

Takā ja jums kontrolieris fiziski mēģina ko darīt, kaut vai aizturēt tas kvalificējās kā uzbrukums un jums ir tiesības aizstāvēties pielietojot vissus likumīgos spec līdzekļus (gāzes pistoles, gāzes baloniņus, elektrošokus.u.c.) - tikai neapdraudot pārējos pasažierus.

Jo ja jūs noķer bez biļetes kontrolieri nedrīkst, līst jums pa kabatām jo pat Policija to nedrīkst darīt viņi var tikai to jums palūgt - Izņemot gadījumus ja kabatā atrodas ierocis, tad Policija var jums līst kabatās, bet ne kontrolieris. Un aizturēt jūs var tikai Policija.

K Kristīne 04.01.2011

Diez vai tik nepamatoti bija?

M malish 11.03.2011

Nekchemnoe bidlo idet rabotatj kontrolem - ja pro muzhikov