www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Naudas sods,bez pamatota iemesla

Rīgas Satiksme - Naudas sods,bez pamatota iemesla

18.septra rita ka jau parasti devos uz skolu ar 22 trolejbusu no e.birznieka upisa ielas.lienes iela iekapa kontrole.uzradiju studentu brauksanas kartinu un ISIC kartinu, ar kuru starpcitu braukaju jau gadu un sudzibas par neatbilstosu dokumentu neviena kontrole nav izteikusi, bet man pateica ka mans ISIC neatbilst prasibam un lika man samaksat soda naudu.kontrole paskaidroja ka ISIC kartinai jabut studentu nevis skolenu.devos taja pasa diena uz tuvako parex banku un noskaidroju to ka mana kartina atbilst visam prasibam, jo parex banka ir nolemusi ka profisionalas videjas izglitibas skoleniem izsniegs skolenu ISIC nevis studentu.
Domaju ka daudzi jauniesi ir saskarusies ar sada veida problemu un tapec nevelos lai sada situacija atkartotu ar mani un citiem jauniesiem. un bezjepkada iemesla iekasetu no jauniesiem, kuri macas naudu.tapec gribu pateikt to ka Rigas satikme nav iepazinusies ar jaunajiem nolikumiem kurus veic banka ar sada veida dokumentiem.un janekas netiks tadrits bus vien jamaksa naudas sods katra reize ka iekaps kontrole.

D

A aero 20.09.2008

kastreet to riigas satiksmi no visaam puseem! man arī bij sanākuši sūdi ar to ISIC.. tur kāds ar galvu nedomā :)

R Rebeka 21.09.2008

Pilnīgi piekriitu Aero...

G gurkjis 21.09.2008

Nepaklaujaties kontrolieriem tur straadaa dzeeraaji un urlas saados gadiijumos vajag izsaukt policiju un peec tam piedziit moraalo kaiteejumu par nepamatotu aizkaveesanu. P*******s nada ucits. Es ar tiem urlaam vienmeer tieku galaa.

T toony 22.09.2008

Nevajadzēja maksāt, lai raksta protokolu un soda pieprasījumu sūta uz dzīvesvietu un tad jau būtu laiks skaidroties vai viņiem taisnība vai nē. Var jau arī tagad brēku celt, ja kvīts ir par soda samaksu, ja tādas nav tad nevajag būt tik naivam un ļaut kontrolieriem iedzīvoties.

K kazinja 25.09.2008

Soda pieprasiijumu uz maajaam nesuuta, arii man sanaaca shmuce ar vinjiem un stud kartinju, naacaas atdot pusdienaam atliktos 2 ls, jo arii info centraa atbildeeja, ka var samaksaat tikai uz vietas, vai visus dokumentus atnjem un atdod tikai, kad samaksaats sods, bet cik biezhi redzeets, ka milziigam ambaalim vinji neko nedara. Monopols- dara ko grib.

S sab 25.09.2008

Tagad skaidroju Jums. Rigas Satiksme ir sabiedriba, kura strada ar valsts normativiem. Tapec tadas ISIC nav derigas. Jebkura banka var izdomat jebkuru karti, kada viniem ieiet prata, un dot tai kaut kadas prieksrocibas no bankas puses. Jusu gadijuma ISIC ir karte no PRIVATAS strukturas, nevis no valsts.

E es 25.09.2008

Kāpēc Rīgas Satiksmes kontrolieru nevar atpazīt Rīgas Horeogrāfijas skolas skolēnu apliecības un izsedina bērnus uz pusceļa uz ielas? Kāpēc vienai kontrolierei apliecība patīk un citai nepatīk? Kur ir elementārā cieņa pret bērniem un valsts noteikta parauga dokumentiem? Kur ir elementāra kultūra izglitot savus kontrolierus, nemaz nerunājot par toni ar kuru viņas runā ar bērniem. kauns un bezatbildība. Kad tas beigsies?

L Ligux 27.09.2008

ISIC kartes visa pasaule izmanto ka apliecinajumu tam, ka esi skolens/students. ari Latvija tas IR jaievero. par laimi, man personigi nekad ar to nav bijusas problemas, bet zinu, ka reizem gadas neapmaciti/neprofesionali kontrolieri, un par to ir milzigas dusmas.

P Po 21.10.2008

"Komentēja: Kazinja 25-09-2008 ...jo arii info centraa atbildeeja, ka var samaksaat tikai uz vietas, vai visus dokumentus atnjem un atdod tikai, kad samaksaats sods" .

Man ir neliela aizdoma, ka nekādus dokumentus kontrolierim nav tiesības atņemt, da vispār neko paņemt, kas pieder man.
Vispār ļoti intersanti, kādas ir reāli tiesības kontrolieriem un pasažieriem?

N Nata 30.10.2008

es arī biju lieciniece, no rīta trolejbusā ienāca kontrole un arī sāka strīdēties ar kādu skolnieku par tiem ISIC...man liekas, ka tiem RS strādniekiem ir jāiepazinas ar jaunievedumiem un tikai tāpēc prasīt tos sodus...

K kazinja 06.01.2009

Po- palasi noteikumus viņu mājaslapā- visu var atņemt [absurdi :D], viņiem viss ir atļauts, mums tikai jāmaksā un jāklusē.

н Н. 23.03.2009

Gadus 5 atpakaļ: kad biju laikam 9 klasē..vai nu 8totaja..isti neatceros - bet fakts - man ari teica ka mans ISIC SKOLENU neder!!! Visas pasules valstis tas ir personas apliecinosais dokuments! Ko man pateica konduktore " neznaju ja nikakoj ISIC!" - a mes tiesi braucam ar 2 vai 24 netala no valdemaras ofisa - "na uglu estj parex - tam ja brala ISIC - davajte posmotrim vmeste?" - pedejais ko es no vinas dzirdeju(vina skali runaja) - "idite so svoim Parex-om v Kiev" - viss autobuss smejalsa o4enj dolgo! =) Ka var pienemt darba cilvekus un nepateikt noteikumus?
Starp citu: Interesanti, kad RS(rigassatiksme) mainis noteikumus - jo jau drizuma nebus konduktoru un tt. Skoleni ari var izmantot ISIC no ta briza kad tiem ir 15, iesniedzot banka iszinu no skolas(augstskolas), pase, ja nav 18 - ar vecakiem jagriezhas..un tt. Ari daudzas citas lietas mainas - BET NOTEIKUMI KOPS 1992(!!!) gada, ar nelielu(stulbo) redakciju 2007 gada. Jus, cilveki, ziniet ka parvadat hokeja nujinu var tikai ja tev ir spravka no kautkadas sporta asociacijas - ja nav tad ta ir BAGAZA!!! Vel, pec manam domam japieraksta ka pasazieriem nav jaklausas vaditaju sudzibas uz dzivi, ka tas biezi vien notiek. Ir protams ari pozitivie momenti ir jaukie jaunie cilveki - meitenes, zeni...vini tiesam smaida tev no rita, gaida (!) mirkli, kad kads skrien un KAVE!!! - ko dara tie, kuriem ir (vairakuma pec 40-50) STEIDZIGI brauc prom - pedalu grida un CAO!
Paldies! Ceru ka mans komentars palidzes uzlabot RS darbibu!

A Artjom 23.03.2009

Slikti, ka samaksaji, tu rstrada par konduktoru vecas latviesu baabas, tie neko nesajedz, vajag uzreiz saukt policiju un viss.

Ha, ha ha! Mēs kontrolieru brigāde tagad varam darīt ka gribam. Par tiem E-taloniem. Pateiksim, ka pasažieris nav nokompostrējis un viss, lai mums maksā ragā. Mums ir arī jāpelna. Pie tam pasažieri smird. Pretīgi man reizēm kāpt iekšā.

U Uģis riktigais 16.04.2009

Tas nu tiesa, ka visādi kontrolieri dara kā grib.Mēs visi dzīvojas kaut kādā jocīgā valstī, kur cilvēkam nav tiesības sevi aizstāvēt.

B Baņkieris 16.04.2009

Students jau nu nemaz nav tas nabadzīgākais! Ja jau atrodas nauda cigaretēm, narkotikām, alkaholam un citām izpriecām, tad jau 40 santīmu trolejbusam arī var sagrabināt!

B Baņkieris 16.04.2009

MAKSĀJIET PAR BRAUCIENU PĒRKOT BIĻETI UN TAD NEBŪS NEKĀDU PROBLĒMU!!!
PASAŽIERIS IR BIDLA UN NEKAS VAIRĀK!

U Uģis riktigais 16.04.2009

Tagd lētak palika?40 sant? Man liekas, ka man noplēsa 50, bet es reti braucu ar sabiedrisko, tad nekas. Ja visu mēnesi uz darbu jābrauc, tad sanak saliti, it ipasi, ja kaut kur japārsežas.Atpakal tas pats-un 2 lati diena cauri, mēnesī 40 lati.Šausmas!

C citskontrolieris 26.04.2009

Rigas Satiksmes Kontrolieris, tu esi lohs !!! un beidz dirst to kā nemaz nav !!! Ja kas nepatīk, pis prom no šitā darba, protams ja tu vispār esi kontrolieris...

C citskontrolieris 26.04.2009

Un kas par mulķībām ka pasažieriem nav tiesību, protams ir... Tikai vajag prast sevi aizstāvēt. ja kontrolieris pēc jūsu domām "piesienas ne pa tēmu" tad lūdzu risiniet to civilizētā veidā, saidrojiet runājie, sauciet policiju. bet ja "sevi aizstāvēsiet" diršot augumā cilvēkam, tad nu sorry, nebrīnaties ka kontrolieris pārkāpj savas pilnvaras un jūsu tiesības...