Rīgas Satiksme - kontrolieri

Vēlos pastāstīt par netaisnību sakarā ar "Rīgas satiksmes" kontrolieriem un attieksmi pret pasažieriem un to mājdzīvniekiem.
Šodien ap 1 dienā Tallinas ielas pieturā es iekāpu 3.autobusā, kas brauca uz Pļavniekiem, kopā ar suni. Suns atradās suņu somā, turklāt gulēja (mēs braucām no operācijas) un es, nopīkstinot savu e-talonu, mierīgi apsēdos brīvā sēdvietā.
Pēc dažām pieturām (J. Asara ielā) autobusā iekāpa divi kontrolieri - jauna meitene un puisis, kuri sāka pārbaudīt pasažierus. Es pasniedzu savu e-talonu, to nopīkstināja un meitene aizgāja tālāk, nemaz nepievēršot uzmanību somai. Pārbaudot visus pasažierus, kontrolieris puisis, laikam jutot neapmierinātību ar to, ka nav notvēris nevienu "zaķi", pievērsās pie manis un vaicāja man biļeti par dzīvnieku pārvadāšanu. Es ļoti labi zinu, ka par mājdzīvniekiem nav jāmaksā, ja tie atrodas speciālajā pārvadāšanas somā, tāpēc atbildēju, ka man biļetes nav, uz ko puisis atbildēja, ka man ir jāmaksā sods. Es sāku strīdēties pretī, teicu, ka man nav jāmaksā, jo suns taču atrodas somā, bet kontrolieris nebija pārliecināms, viņš teica, ka man ir jāmaksā, jo man nav biļetes, ko uzrādīt, nav suņa dokumentu, kuri man bija līdzi, bet man jau iepriekš tos neviens nejautāja!!! Turklāt viņš teica, ka sunim nav uzpurņa. Es atbildēju, ka neko nemaksāšu, turklāt teicu, ka man ir ļoti interesanti, kā jūs varat redzēt vai sunim ir uzpurnis vai nav. Kontrolieris neko neteica, bet satvēra mani aiz pleca un vilka uz durvīm. Es labprāt pretotos, bet man rokās bija soma ar suni, kuram dažas minūtes atpakaļ tika veikta operācija un es nevarēju veikt straujas kustības. Ja godīgi, tad es vēlējos vienkarši iekraut šim kontrolierim. Ar asarām acīs es teicu, ka labprāt samaksāšu to biļeti (70sant), tikai lai ļauj man braukt tālāk, jo man ir slims suns, taču kontrolieri neko negribēja dzirdēt un vienkārši izvilka mani ārā no autobusa un sāka rakstīt kaut kādu kvīti, vaicājot manu vārdu, uzvārdu, ko es neteicu un vienkārši pagriezos un aizgāju prom.
Man ir dziļi apriebusies kontrolieru attieksme, turklāt arī pasažieru attieksme, kas tobrīd atradās autobusā. Visi redzēja, ka man uzbrūk nepatiesi, tomēr neviens neko neteica.
Mana mamma šodien pat aizgāja uz Rīgas satiksmi, tomēr viņas sūdzību nepieņēma, jo nebija nekādu pierādījumu!!!!

J

K Krista 07.04.2012

laikam alga atkariiga no sodu uzliksanas!!! es ar vienreiz redzeju ka pie ilukstes ielas napatiesi sievietei piekasijas par bileti lai gan reize iekaapa 52 a.

ā Ārija Kazačenko 08.04.2012

Kauns un negods tādiem kontrolieriem!