www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Izsēdināja mani no transporta

Rīgas Satiksme - Izsēdināja mani no transporta

Mani šodien izsēdināja no 15. trolejbusa un uzlika sodu, jo es braucu ar meitas e-talonu. Kāda viņiem ir daļa ar ko braucu? Kā viņi tā drīkst darīt? Es tak biju nopīkājusi etalonu. Tādu pazemojumu sen nebiju piedzīvojusi. šito kaunu. Un pasažieri uz mani rādīja pirkstiem. Kontrole mani tā piesmēja un pazemoja

Работяга 02.07.2015

влатвлат у тебя макушка едет... обратись за помощью...

č Čupakabra 02.07.2015

Bildi ieliec, ko rausties varoni. Es tev neprasu lai tu stāsti savas fantāzijas. Vladlat pidukuņ, nerausties ieliec! Un adresīti savu vēl pievieno!

Latviešu tautas 02.07.2015

Зачем тебе адрес, сцикун? Ты же в своей Ирии, на клубничных полях!

Latviešu tautas 02.07.2015

А банковский счёт и пароль к нему тебе не надо? Может на грядках Ирии, шампиньонных погребах Испании и в домах престарелых Германии банкоматы поставили? ДА КОНСКУЮ ЗАЛУПУ ТЕБЕ НА РЫЛО И ХУЙ В ГЛОТКУ ЧТОБЫ ГОЛОВА НЕ ШАТАЛАСЬ!

č Čupakabra 02.07.2015

Kas i virsaiti, samīzies? :D Tepat vien Latvijā dzīvoju un strādāju. Un pelnu ne mazāk kā īrijā pelna. Nedzen te kautkādus slima suņa murgus, bet ieliec bildīti lai redzam vai pats neesi čurka vai mellais. Citādi tu visus apdirs, a pats vien esi mells un šķībacains. Pirdonis vecais.

Latviešu tautas 09.07.2015

Зарабатываешь? Где? Обирая стариков

Latviešu tautas 11.07.2015

Почитай http://www.sudzibas.lv/vairis-lusis-c41218.html?selcom=177139#c177139 - вот доказательство что все латышки ....!

Latviešu tautas 16.07.2015

Так у таутиешей единственная радость в жизни - чтобы соседу плохо было. Пусть сам по горло в дерьме, дети голодные, жена алкоголичка - это не важно, тут счастье привалило - у соседа лошадь сдохла. Иногда кажется, что они сами своим мужикам яйца резали бы, чтобы у соседа дети не рождались.

č Čupakabra 19.07.2015

Kas ir vladlat vairis lusis tev pakaļu iztīrija un pameta? :D Gailis tu nolāpītais. Sikun kak gavaritsa. Anonīmais varoni bildi un adresi ieliec, čurka tu!

č Čupakabra 19.07.2015

Ko tu nikus mētā un tipa baigos prikoļnos komentārus liec! Bildi sukuli ieliec! Jā socslužbā tevi čakarēju salabonu.

Latviešu tautas 24.07.2015

Кстати, вы хоть в курсе что бОльшая часть мужчин-водителей и контролёров в Риге гомосексуалисты?

S [email protected] 26.07.2015

es gribu seksu.
var ar meiteneem vai ar puikaam.