www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Izsēdināja mani no transporta

Rīgas Satiksme - Izsēdināja mani no transporta

Mani šodien izsēdināja no 15. trolejbusa un uzlika sodu, jo es braucu ar meitas e-talonu. Kāda viņiem ir daļa ar ko braucu? Kā viņi tā drīkst darīt? Es tak biju nopīkājusi etalonu. Tādu pazemojumu sen nebiju piedzīvojusi. šito kaunu. Un pasažieri uz mani rādīja pirkstiem. Kontrole mani tā piesmēja un pazemoja

Likumsargs 26.06.2015

Kā mums patīk vainot citus, bet savu stulbumu netdzīstam.
Cienītā, pirms sūdzaties, palasiet pasažieru pārvadāšanas noteikumus. It sevišķu to sadaļu, kur ir teikts par personalizētiem taloniem!
Ja pati esi zoss, tad nevajag vainot cilvēkus, kas pilda tikai darba pienākumus!

L Liiga Dzheina 26.06.2015

Tāds cilvēks, kā "Likumsargs" pat nejēdz uzrakstīt vārdu " neatzīstam" ne tik daudz kā a burta neesamība, bet stulbums nedzīst, un neko nevar atdzīst. Centies būt perfekts un visu stulbumu redzi, bet savu gan nē. Interesants tipāžs.

Likumsargs 26.06.2015

Nu steigā sajaucu, bet tas lietas būtību nemaina!

Tas, ka sabiedrība degradē, tas ir fakts. It sevišķi "Lego paaudze"!
Nekad neesmu centies būt perfekts un neuzskatu sevi par tādu!

L Liiga Dzheina 27.06.2015

Tu un Tavas Lego paaudzes, smiekli nāk :D visus bāzt vienā maisā ir sekli un aprobežoti, un tas neko labu par Tevi neliecina!
cik es zinu, arī stulbi cilvēki paliek veci, un vecums nav nekāda "gudruma" pazīme :)

bet lasot Tavus komentārus, man gan ir radies priekšstats, ka uzskati sevi par, nu, tādu super pareizu cilvēku, tādu, kas nekļūdās.

Latviešu tautas 27.06.2015

Personalizētais e talons:
piesaistīts tikai vienam lietotājam;
satur klienta datus – fotokartīti, vārdu, uzvārdu;
lietot var TIKAI kartes īpašnieks (!!!)

R Raimis22 27.06.2015

teoretiski Rigas satiksme ir istastiju ka vini ta nelauj, vinu transpotrs vinu noteikumi. un ir pilinigi pajat vai tas ir cilvecigi vai ne, katrai personai ir savs personiskais etalons, nav maksa sodu, easy as that. un to jebkursh cilveks zin.
Man zell, bet ja es butu Rigas Satiksmes darbinieks es tevi ari izmestu jo tu parkapi noteikumus.

R ri4y 27.06.2015

Tu kad stājies darbā ar saviem datiem meitai liec strādāt savā vietā?
Pārkāpsi likumu, dabūsi cietumsodu, tavā vietā sēdēs meita?
Tev ir tiesības, bet meitai nav, viņa paņems tavas tiesības un brauks ar auto, viņu apturēs ceļu policija, viņa teiks, bet man taču ir tiesības vai nav vienalga kam viņas pieder? Galvenais ka ir.
Tieši tādas pašas situācijas.
Neizklausās tavuprāt stulbi?

Latviešu tautas 27.06.2015

И после этого представители этого нации обижаются что их называют нацией дебилов... Недавно мой друг - пенсионер и малоимущий житель Риги предложил ездить на учёбу (я учусь на языковых курсах) по его персональному проездному билету. Эсли следовать логики этой дамочки, то я имел право... Но это же дебилизм!

A a.b.c. 29.06.2015

Nu bet tad jau var paņemt kāda pensionāra e-talonu, kuram brauciens ir par brīvu, jo kāda gan starpība, kam tas pieder...Dohhh...

едь в рашку пиздеть..

Да едь сам в свою ельцинскую паРашу! Мне и здесь, с дебилами хорошо: за их счёт я неплохо живу!

Latviešu tautas 01.07.2015

ВЫ, ЛАТЫШИ, НАЦИЯ ДЕБИЛОВ И ЖОПОЛИЗОВ! СКАЖИТЕ, КОМУ ВЫ ТОЛЬКО ЖОПУ НЕ ЛИЗАЛИ? СЕЙЧАС С УДОВОЛЬСТВИЕМ ЛИЖЕТЕ ЖОПУ УШАСТОМУ НИГГЕРУ АМБАРУ САРАЮ!

Latviešu tautas 01.07.2015

Поганый народец латыши! Уж если судьи у них такие... и прокуроры типа Лидаки...

Работяга 01.07.2015

влатлвлат ты как малалетка только шуму наводиш!!!

intel 01.07.2015

Man radinieku bērnam arī bija gadijies, ka skolas ekskursijas laikā izlika no trolejbusa, tur pat pie RS HQ pie VEF tilta. 5 klases (11 gadīgs) bērnam sanāca nākt ar kājām mājas un saslima uz 3 nedēļām, tas bija rudens..

Latviešu tautas 02.07.2015

mestik! А вы, латыши даже протестовать не умеете! Вона болгары, а теперь армяне просто восстали против увеличения тарифов на электроэнергию https://news.mail.ru/politics/22532901/?frommail=1. Болгары добились своего - скинули правительство. А вы, латыши как отреагировали на повышение тарифов в 1, 5 раза? А никак: у вас даже судьи и прокуроры - мошенники отделываются лёгким испугом. Судья Страздс за мошенничество с зарплатами получит условный срок, а прокурор Лидака за взятки вообще отделалась лёгким испугом.

Попробывали 13 января протестовать. Чем это кончилось? Провокаторы из Полиции безопасности разгромили водочный магазин! А стрелочники получили реальные сроки. У вас даже малолетки организуют банды, нападают, избивают и грабят взрослых, жгут постройки. Но их нельзя привлечь к ответственности: родители купили им справки что они психически ненормальные (как и подавляющее большинство латышей)!

Latviešu tautas 02.07.2015

Кстати, вы хоть в курсе почему гей-парад проводиться в Риге? Латыши - хорошие секс-пертнёры в гомосексуальных отношениях.

Несколько лет назад латвийская пресса писала что в Риге есть целые семьи из трёх поколений, которые занимаются секс-услугами: от 75-летних бабушек до 7-милетних внуков и внучек!

Latviešu tautas 02.07.2015

Кстати, вы хоть в курсе почему гей-парад проводиться в Риге? Мужчины латыши - хорошие секс-пертнёры в гомосексуальных отношениях.

č Čupakabra 02.07.2015

Vladlat ievieto savu bildi! Vai arī mīz pidarasiņ :D

Latviešu tautas 02.07.2015

Čupakabra! То, что ты ублюдочное создание и представляешь ВЫМИРАЮЩУЮ НАЦИЮ, ВЫРОЖДАЮЩУЮСЯ НАЦИЯ (ИЗ-ЗА БЛИЗКОРОДСТВЕННЫХ БРАКОВ, ИЗ-ЗА ИНЦЕСТА)- ДЛЯ МЕНЯ НЕ ВОПРОС! Лично знаю пару латышей в Саласпилсе - дочь сожительствует с отцом. Калваны.

Latviešu tautas 02.07.2015

Pidarasiņš esi tu! Kā visi jūsu vīri - žīdo-latvieši! Žīdiem homoseksuālizms - nacionālais sporta veids!