Rīgas Satiksme

Segodnja zdala 9 avtobus na Matisa,kotorij dolzen bil prijti v 20.06,no ego tak i nebilo!!! Eto uze ne v pervij raz on ne prixodit!On postajanno opazdivaet,a konduktora govorjat,4to v probku popali.Da kakaja probka!!! Vse avtobusi edut,a u nego probka!

K kaspars 15.06.2008

Man visu laiku saka, ka 9. autobuss vēl nav iemācījies "LIDOT" - AVTOBUSS EŠČO ĻETATJ NENAUČILSJA

I Iveta 15.06.2008

Arii es braucu uz darbu un no darba, ka ari brivdienas ar 9. autobusu. Tik nekaartiigi neviens transports nebrauc - nekad nezini, vai buus un kad buus. Citreiz nokavee 20 min, citreiz vispaar nav, bet brivdienaas var aiziet 10 min aatraak!!! Vai tiesaam sis murgs nekad nebeigsies???

R Rihards 15.06.2008

Piekrītu tizls autobuss tā pat kā tā šoferi! Autobuss iet 2 reizes stundā un bieži vien no rītiem un vakaros pārpildīts varētu kaut vai šajās stundās papildus reisus uzlikt! Bet nē nekā 3 autobuss pustukš ik pēc minūtes iet, bet 9 ar kavēšanos vai ziemā vispār neatnāk!

B Bencha 18.02.2011

Riidzinieki...
Mums 8-nieks Juurmalaa retaak kaa reizi stundaa, vismaz tagad jaunaaki autobusi, tik biezhi neluuzt. Pats esmu -10 graados 3 stundas seedeejis pieturaa, kad neatnaaca 3 autobusi un viens mikrinjsh no Riigas.

V Vīra draugs 26.01.2012

4 gadi un diemžēl šī autobusa maršrutā nekas nav mainījies, autobuss bieži kavē vai nav vispār, zvanot uz RS saka ka itkā viss kārtībā vai autobuss pabraucis 3 minūtes ātrāk!Varbūt ieliksim vēl vienu maršrutu??? Lai autobuss kursētu neviss ar intervālu 40 min., bet kā no 2009-2011 gadam ik pēc 20 minūtēm????