www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Biļešu kontrolieri

Rīgas Satiksme - Biļešu kontrolieri

Problēma ir tā, ka nav mehānisma, kā pasažieris var pamatot, ka reģistrējies. Citiem vārdiem sakot pasažieris ir beztiesīgs.

Vakar braucu ar 14. trolejbusu. Apmēram pēc stundas atgriezos mājās. Iekārta nofiksēja atzīmēšanos (paziņoja, ka esmu atzīmējies, samazināja atlikušo braucienu skaitu), taču kontrole man apgalvoja, ka esmu braucis ar šo trolejbusu iepriekš, un tagad neesmu reģistrējies.
Netaisos zīlēt kafijas biezumos: droši vien atkārtoti reģistrējoties zināmā laika intervālā netiek fiksēts jaunais atzīmēšanās laiks, varbūt nopirktais e-talons ir ar defektu,
varbūt atzīmēšanās iekārta ir ar defektu (iemeslu var būt ļoti daudz - tikai tie, kas neko nejēdz no šīm iekārtām var apgalvot, ka tās ir drošas), taču es neko nevaru pierādīt.

Un te nu viennozīmīgi ir darbs advokātiem (jāsavāc pietiekami daudz neapmierināto, lai var nolīgt advokātu).
Rīgas Satiksme ir jāiesūdz tiesā: uzvara garantēta 100%,
citādi dažādu brāķu ražotāji varēs gandēt citiem nesodīti nervus un vēl nepamatoti iekasēt soda naudu.

P

A agris 20.05.2011

Cienijama Rigas Satiksme, ka Jus pienemiet tadus cilvekus darba, lielaka dala no jusu personala ir mentali slimi, alkaholiki vai dzives neveiksminieki.Vini tak jut baudu mesties ar pargriestam sejam transporta un pazemot cilvekus.Vai tad to visu nevar noorganizet cilveciska limeni, tas tak visu atgadina destapo laikus.Varbut Jums ir janomaina personaldala, kas pienem darba tadu cilveku kategoriu, ja un vel sievietes tada profesia nevar stradat un ja ari kadu nemat darba, pieversiet uzmanibu, ka vinas izskatad, dazreiz par e - talonu vinai pretigi iedot rokas, kur nu vel runat, kad mo mutes naka nelabu zobu smaka.

A Aivars 04.08.2011

Gribētos pastāstīt, kā RS kontrole pelna sev prēmijas!
30 junija pl .13, 15 iebraucu Ziepnikkalna galapunktā bija pāris minūtes brīvas un es nolēmu ātri uzvilkt dūmu svaigā gaisā . Paņēmu elektonisko cigareti un taisījos jau kāpt ārā pa pēdējo pakāpienu, kad gandrīz pie paša autobusa priekšdurvīm piebrauca ar netraferētu busiņu2 kontrolieri .Vīrietim bij atpazīšanas zīme, bet sievietei nebij (uzmini nu) . Tas bij tādos tempos, ka es ar neaizmēķēto cigateti pat atkāpos atpakaļ autobusā domādams, ka nu esu piedzīvojis huligānu uzbrukumu!!! Bet, kā izrādās, tā bij mūsu pašu mīļ.a kontrole, kura nemaz neklausoties manī sāka rakstīt sūdzību, ka es esot sēdējis savā vadītāja krēslā un smēķējis .Tā nav taisnība! Šo melu dēļ es zaudēju prēmijas mainīgās daļas 100%.Abu negodēgās prēmijas pelnītāju uzvārdi iz Priedīte un Rozītis. Lūdz izskatīt manu sūdzību un sodīt abus kontrolierus. Kā arī vēlos saņemt rakstveida atbildi par šo gadījumu. Ja man negodīgi mainīgo daļu neatgriezīs, esu gatavs ar visiem dokumentiem, manu paskaidrojumu, sūdzību ( pievienoto atbildi uz šo sūdzību ) tiesas instanēs uz lietas godīgu izskatīšnu.Ja nevar tikt ar tādu problēmu savējie galā, lai tiek galā tiesas instances.
Ar cieņu Aivars Gritāns.

S Sintija 03.10.2011

Pilnībā piekrītu, ja tiktu organizēta šāda tiesas prāva, būtu ar visām četrām ''par''! Ja Latvijas iedzīvotāji neuzticas Valdībai, tad varu likt galvu ķīlā, ka Rīgas iedzīvotāji neuzticas un nebaidos vārda "ienīst" RS! Protams, izņemot tos fanus, ar sadomazohistu novirzēm un Centr Soglasija pensionārus, kuri atbalsta šo kantori!
Man ir apnikusi visa šī nejēdzība..jo tālāk, jo trakāk..gan attieksmes, gan apkalpošanas ziņā!
Kā piemēru, lai mans viedoklis nebūtu tikai tukši vārdi, bez pamatojuma, varu minēt:
braucu 22. autobusā, iekāpj kontrole, pārbauda e-talonus, nonākot līdz čalim, kas redzami vai nu kārtīgi salietojies alkoholu vai nu narkotikas, ieplacis beņķī guļ, viņi viņu pakrata, bet pēc nereaģēšanas fīdbekiem, vienkārši tur arī atstāj guļot.. Tad jautājums: kāpēc es kā godīgs cilvēks esmu samaksājusi RS 5lvl, par to, ka es mājās otrā jakā esmu atstājusi savu e-talonu, bet visi narkomāni, alkoholiķi un bezpajumtnieki, neuztraucoties var pārvietoties, vēl pie tam gan apdraudot normālus pasažierus..???!
Un tas ir tikai viens no piemēriem!