www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Biļešu kontrolieri

Rīgas Satiksme - Biļešu kontrolieri

Problēma ir tā, ka nav mehānisma, kā pasažieris var pamatot, ka reģistrējies. Citiem vārdiem sakot pasažieris ir beztiesīgs.

Vakar braucu ar 14. trolejbusu. Apmēram pēc stundas atgriezos mājās. Iekārta nofiksēja atzīmēšanos (paziņoja, ka esmu atzīmējies, samazināja atlikušo braucienu skaitu), taču kontrole man apgalvoja, ka esmu braucis ar šo trolejbusu iepriekš, un tagad neesmu reģistrējies.
Netaisos zīlēt kafijas biezumos: droši vien atkārtoti reģistrējoties zināmā laika intervālā netiek fiksēts jaunais atzīmēšanās laiks, varbūt nopirktais e-talons ir ar defektu,
varbūt atzīmēšanās iekārta ir ar defektu (iemeslu var būt ļoti daudz - tikai tie, kas neko nejēdz no šīm iekārtām var apgalvot, ka tās ir drošas), taču es neko nevaru pierādīt.

Un te nu viennozīmīgi ir darbs advokātiem (jāsavāc pietiekami daudz neapmierināto, lai var nolīgt advokātu).
Rīgas Satiksme ir jāiesūdz tiesā: uzvara garantēta 100%,
citādi dažādu brāķu ražotāji varēs gandēt citiem nesodīti nervus un vēl nepamatoti iekasēt soda naudu.

P

L Lixy 12.05.2009

Nu tā ir ar tiem stulbajiem e-taloniem ..!
Nesaprotu priekš kam tādi vajadzīgi ..1

C Citspasažieris 12.05.2009

Kontrole vāra piķi, samelojot pasažierim, ka viņš to e-talonu nav noknipsējis.

э э-талон 12.05.2009

При покупке э-талона, обязательно берите и сохраняйте чек! это доказательство того, что вы купили и на сколько. еще я заметила такую вещь, что контролеры обманывают очень часто. человек зашел, пикнул своим талоном, а контролер доказывает что нет. пока не вмешаются другие пассажиры, видевшие что он пробил поездку. у меня после проверки талона на 20 поездок, мистически пропали 2 поездки, хотя знаю, что никуда не ездила и все расчитано. вообщем либо контролеры борзеют, либо эта система савсем тупит.

к Карина 12.05.2009

Полностью согласна!! Эта конторка уже давно диктует свои правила и почему то нет на них управы, хотя нарушения RS очевидны.

Э- талон - это еще один способ вытягивания денег. Лично слышала от инспекторов, что они до конца не знают как эта система работает. А если уж они не знают, то что говорить о простых смертных. Наглые инспектора просто решили на этом зарабатывать. Редкий случай, когда выписывают квитанцию о штрафе, обычно все ограничивается угрозами "вызовем полицию"...иногда просто смешно это слышать...

Э- талон не предусматривает многие факторы. Во-первых, проездные рассчитаны ровно на 30 дней, ИХ не волнует что в году "бывают" месяца и по 31 дню, во- вторых, что делать, если например во время поездки автобус попадает в аварию?? Логично что пассажир будет менять транспорт, а там снова платить за тот же проезд??? А как докажешь инспектору что ты уже заплатил...документа (билета) то нет...почему то на эти вопросы RS не отвечает...

C Citapasažiere 13.05.2009

Vakar kolēģe atnāk uz darbu- rokas trīc, lūpas raustās - viens nervu kamols, stāsta: ir e-talons 20 reizēm, brauc 3 reizi, norauj -viss kā vajag. Iekāpj kontrole -pārbauda - talons ir tukšs, atņem talonu, liek maksāt sodu. Ar lielām runām un aizbraucot savai pieturai garām pierunā otrai kontrolierei pārbaudīt, šī norauj gar savu aparātu- OK! Otra laikam pati nemākot pārbaudīt. PAT NEATVAINOJĀS!!! Otro reizi - tas pats! Kolēģei vairs nervi to neturot...

P pf 20.05.2009

nu čeku jau var rādīt, bet viņi tāpat neņem vērā. ej nu pierādi, ka šai kartei tas čeks. man ar bij strīdus gadījums, kontoliere uz čeku i nepaskatījās.

J jurgita 20.05.2009

Un vispār – ar kādām tiesībām RS kontroles dienests piekopj jaunāko kontroles veidu, kad transportlīdzeklis tiek apstādināts starp pieturām, tiek atvērtas durvis, tajā iebrūk bars niknu kontrolieru un durvis aizveras? Parasti transportlīdzeklis tiek aizkavēts par vismaz 3-4 minūtēm! Turklāt šiem kontrolieru bariem parasti asistē vismaz 4-5 pašvaldības policisti. Vai tiešām viņiem šajā laikā nav nekā cita, ko darīt?

O Ozols 21.05.2009

Es vienreiz braucu tramvajā un man gribēja noštrāfēt, es teicu - nav naudas. Tad piedāvāju, ka viņi var man atsūkāt, attaisīju bikšu priekšu un viņi nometās četrrāpus un sāka sūkāt visu klātbūtnē. Īsāk sakot, man ir e-pipele.

C Cits apsargs 24.08.2009

Nuja vienreiz Tevi redzēju, kā Tu iekāpi tramvajā un savu e-pipeli liki pie karšu lasītāja, bet nekas nenotika, jo tev viņa bija tukšā. Pienāca kontrolieris, pamanija, ka Tev viņa nav derīga un atņēma. Un tagad tev pēc savas e-pipeles jāierodas rīgas satiksmes kantorī, protams pirmstam samaksājot 5ls sodiņu :) Tik nākamreiz gan uzpildi, ato nav jau jēgas ar tukšu ļerpatu tur kautko vicināties :)

C Cits apsargs 24.08.2009

Un vispār, ja kas nepatīk - droši varat staigāt ar kājām.
Kontrolieri tādi, kontrolieri šitādi - da zadalbaļi jau, kapēc neviens neredz pasažieru naglostj. Pasažieri paši uz to spēlē "es pieliku, jūsu sistēma nedarbojas". Viss darbojas un nevajag pļūtīt.

Braucat ar taksi tur nav tādas sarežģītas sistēmas. viss vienkārši. nobrauc - samaksā. I problēmu nebūs :)

G Ghh 21.10.2009

Ko juus par tiem takshiem dirshat vienmeer?Rigas satiksmes sisteema vienkaarshi nav pilnveertiiga, un kontrole jau arii straadaa vai nu veci penshi vai kautkaadi urlas, un viss ko juus tur verveleejat patieshaam ir garlaiciigi, pirmkaart ja nebuutu bezbiljetnieku, tad juus savu algu vispaar nesanjemtu, takaa nedirshiet, man liekas, ka juus visi izejat kautkaadu apmaciibu kursu kaa piekasiities ne?

B Bijušaiskontroliers 11.11.2009

Mīļie, pasažieri !
No manas pieredzes, bij daudz tādu gadijumu kad vienam kontrolierim aparāts uzrāda nederīgu biļeti otram derīgu ir daudz un dažādu kļūdu bet vai mūs priekšniecība to uzklausīja, ja kāds runā pretim vai nav sodu no viņiem cenšās, ar mistiskiem eksāmeniem, kas neatbilst darba normatīviem, bet dažādas muļķības, kur droši izkritīs, neaizmirstiet ka mans bijušais priekšnieks ir bijušais deputāts M.Jaunups un viņa dēls, jo projām tur ir, iedomājieties kāda imunitāte ir šim cilvēkam, vai viņi atzīs ka šī sistēma nav nekam derīga, taču tūkstošus saņem algā, bet mēs ja uzsēžās inspektori(kas mūs ķer braukājot šikās mašīnās kurus atved no mājām aizved, tāpēc mūs varēja trenkāt un bojāt garastāvokli un "Bosingu" šeit daudz un plaši varētu stāstī kā uzvedās un cenšās iztapt Jaunupam ar ziņojumiem, kāds garastāvoklis var būt saskarsmē ar Jums mīļie pasažieri, tagad pats esmu ari tāds pats zaķis, kā Jūs) mazāk par 200 jeb minimālā, strādājot salā, lietū ( kā ir ja jāpagaida transports ilgāk, kā kontrolierim visu dienu izmirkušam ar nepiemēroto apģērbu un nākošā dienā mitru atkal uz darbu) .Ja JŪs tikai visā vainosiet kontrolierus un vadītājus kas retu kad saņem pilnu algu kura ir noņemta kas nav saistita ar atieksmi pret pasažierim, bet necīnīsieties pret šo sistēmu un Rīgas satiksmes vadību, nekas nemainīsies melnstrādniekiem tiks noņemtas algas, paši līksmos(par savām lielajām algām )un vēl pasažierus pamudinās lai raksta par mums un kā.
PATREIS REIDOS IET TIKAI VADīBAS IZREDZĒTIE UN KONTROLĒ, KONTROLIERI PALIKUŠI ARI TĀDI PAT, KAS NAV EKSĀMENOS IZGāĀSTI, TĀTAD SECINĀJUMS, KĀDA PRIEKŠNIECĪBA, TĀDA KONTROLE.

V valdis 09.12.2009

Secinaajums. Vajag sisteemu taadu ka Jūrmalā. Iekāpšana pa priekšējām durvīm. Vadītājs - kontrolieris. Kontroles dienesta tur nav vispār. Zaķu arī nav vispār, jo bez samaksas neviens tāpat iekšā netiek laists.

A annija 12.12.2009

piekrītu
debīla ir vnk visa mūsu valsts sistēma!. NEKAS NAV SAKĀRTOTS!.

S Streikotajs 19.12.2009

Brīnos kā viņi nebaidās - ir tak tik daudz dažādu cilvēku. man arī bija tā ka noķēra bez biļetes viņš centās man līst kabatās jo neticēja, ka man nav naudas un ka esmu bezdarbnieks, tad viņš pielietoja spēku un nelaida mani laukā no autobusa, bet man vajadzēja steigties pakaļ bērniem uz bērnudārzu. Tad man nācās pielietot pret viņu fizisko spēku, lai tiktu laukā, jo viņš pārkāpa savas likumīgās tiesības un traucēja man brīvi pārvietoties ko drīkst darīt tikai Policija. Un tad kad es ar spēku izkāpu kopā ar viņu no autobusa un es viņu brīdināju, ka pielietošu pret viņu savu gāzes ieroci (pistoli) ja rīkosies pretlikumīgi, tad likās mierā.

Takā ja jums kontrolieris fiziski mēģina ko darīt, kaut vai aizturēt tas kvalificējās kā uzbrukums un jums ir tiesības aizstāvēties pielietojot vissus likumīgos spec līdzekļus (gāzes pistoles, gāzes baloniņus, elektrošokus.u.c.) - tikai neapdraudot pārējos pasažierus.

Jo ja jūs noķer bez biļetes kontrolieri nedrīkst, līst jums pa kabatām jo pat Policija to nedrīkst darīt viņi var tikai to jums palūgt - Izņemot gadījumus ja kabatā atrodas ierocis, tad Policija var jums līst kabatās, bet ne kontrolieris. Un aizturēt jūs var tikai Policija.

S Silva 25.01.2010

Es arī esmu ļoti sašutusi par kontroles darbu.Viņi kā tādi maitu vanagi metas virsū arī bērniem.Š.g.22.janvārī no 28.maršruta autobusa tika izmesta mana 9.gadus vecā mazmeita par to, ka viņa nebija reģistrējusi savu brīvbiļeti, kaut gan viņa to uzrādīja.Vajadzēja bērnam to atļaut reģistrēt un braukt tālāk.Kontrolieriem labāk patika viņai pieprasīt Ls 2.00.tā kā bērnam tādas naudas nebija viņu izmeta no autobusa 10grādu salā.Bērns no Juglas līdz Berģiem nāca ar kajām raudādama.Ceļš viņai aizņēma veselu stundu.Mājās viņa atgriezās nosalusi uz sejas bija sasalušas asaras.
Uzrakstījām sūdzību personīgi Rīgas satiksmes valdes priekšsēdētājam L.Benkhemam.
Pieprasījām atbildi rakstiskā veidā.Kaut gan lielas cerības uz konkrētu atbildi nebūs.

V Voo 21.05.2010

Nezinu, ka kas tur kontrole, jo nebraukaju ar sab transportu.
Vienreiz izgajam no veikala.Nu, tur tuvuma kontrole kaukada.
Sie prasa bileti.
Brinamies, kas par lietu noticis, kada bilete?
Nu, paradijam vinam biletes- stradaju policija, bilete- attiecigs dokuments.Smejos.
Tikai tad redzejam kaut kadu trolejbusu bikin talak.
Biletu laikam jautaja, jo uz tas pat ielas gajam, kur tas buss.
Formas ari nebija, ta ka taa.
Par to kontroli neko ipasi nezinu.
Tikai, redzeju, vini ne vienmer redz, vai tie cilvji uz ielas ir bijusie pasazieri vai vnk garamgajeji.

J Janis 13.04.2011

Skaidrs, ka tie kropļi krājās! Nesaprotu, kurš daunis ņem darbā tādus cūkas, kā tur daži pie viņiem strādā?

. ..... 13.04.2011

Pats ņirdzīgākais, ka tas e-talons reaģē uz signalizāciju veikalos. Azur RIMI un AlFAS Cubus man ejot ārā sāka gaudot signalizācija.

J Jānis 20.04.2011

Vienu brīdi strādāju RS parkontrolieri, nesen aizgāju prom.Varu padalīties ar to ko pats redzēju savām acīm darba laikā.
Sēžu es atobusa aizmugurē un apstājās tas pieturā.Iekāp daži pasažieri.Redzēju ka visi reģistrē braucienu.Pēc dažām minūtēm eju pārbaudīt, un vienam vīrietim manā aparātā uzrāda ka viņš pēdējo reizi vakar reģistrējis braucienubetes pats redzēju kavissbija ok un arī zaļā gaisma bija.Tajā brīdī sapratu ka tā sistēma irriktīgs sūds.Un vēl es padomāju ka iepriekšman jau to pašu teica daudz pasažieru bettad es neredzēju pats to un liku sodu cilvēkiem kasiespējams nemeloja un gan jau neko labu viņi tagad nedomā par mani.