Rīgas Satiksme - 26.autobuss

Būtu ļoti jauki ja no 1.janvāra kad gaidāmas izmaiņas daudzos transportos, kā tas ir katru gadu, būtu arī no rītiem palielināts reisu skaits autobusam 26. Abrenes iela -Katlakalns. Autobuss ļoti daudzas pieturas un garu ceļu brauc viens pats un tam nav blakus vēl kāds transports, tāpēc brauc viens, bet autobuss brauc 1 reizi stundā un tad padomājiet kā ir, ja vienā autobusā sasēžas viens rajons un milzum daudz cilvēku, ka vietas pat nav kur stāvēt, tāpēc pieprasījums ir, tikai atkal RS žēl to autobusu atvēlēt, lai gan autobusu parkā Imantā, viņiem pilni parki dienas laikā stāv ar autobusiem, īpaši dzeltenajiem midibusiem.
Kam tie tika nopirkti? Lai pārvadātu pasažierus, vai trubas?

I Inga 19.12.2010

Tad ej ar kājām.

J 20.12.2010

Visstulbākā organizācija Latvijā- Rīgas satiksme.Ja netiks pārtraukta pensionāru bezmaksas pārvadāšana, ir kaut kas jādara, jo tālāk tas turpināties nevar!!! Vieni no rīta brauc uz tirgu un kapiem, citi cilvēcīgi netiek ne darbā ne skolā!!! Velns parāvis- par ko naudu maksājam?!!!

S sola 20.12.2010

Nu varbūt lai arī brauc uz kapiem no rīta, bet lai maksā naudu. Un kas notiks pavasarī, kad penši ar ratiem un groziem brauks uz saviem mazdārziņiem? Rīgas Satiksme domā ar irsu vai visticamāk nedomā nemaz !!!