Rīgas Satiksme - 16. trolejbuss

Es vienmēr kad braucu ar 16. trolejbusu tas ir piebāzts ar cilvēkiem. Šajā maršrutā kursē mazie trolejbusi (neviens no lielajiem). 16. maršrutā vajadzētu vismaz 2 lielos trolejbusus., savādāk reizēm 16. trolejbusā ir grūti tikt iekšā. Brīvdienās nav tik traki, bet kad ir darbadiena, tad arī tas notiek.

V

J jāāā 13.01.2011

Nu ja tur nelīstu brīvbraucēji pensionāri, būtu savādāk. Tiem taču jābrauc uz tirgu tieši tādā laikā kad citi brauc uz darbu vai skolu.Ja penšiem liktu maksāt, ja viņi grib braukt šajā laikā, transports viennozīmīgi būtu tukšāks!!!

I Inta 13.01.2011

Pilnīgi piekrītu, kad tie trolejbusi no rītiem ir piebāzti un kāpēc man jāmaksā tik liela braukšanas maksa un jābauda šitās neērtības .

V Vika 13.01.2011

A 203 maršrutka neapmierina?

B Bencha 18.02.2011

Shito zinu - reizeem pat ap 23 neiekaapsi...
Marshruts sakariigs, nekas cits tur nebrauc.
Kas visiem ir ar tiem pensionaariem - tomeer arii cilveeki. Vinjiem jau taa maz naudas un gruuti. Nevarat tikt iekshaa - iespiezhaties. Tur pie vainas nav pensionaari, bet gan bezbiljetnieki. Ja vair;ak cilveeku registreetu e-talonu, RS to pamaniitu un arii kko dariitu.