Rīgas Radiatoru Restaurācijas Rūpnīca - Nekvalitatīvs darbs

Rīgas radiatoru restaurācijas rūpnīca mēģināja man notirgot fotogāfijā redzamos radiatorus ar neizskruvētām metāla trubām, stāstot, kad esot viņus pārbaudījuši, lai gan tas nav iespējams, jo iekšā ir atstāta metāla truba. Kad prasīju kā radiatorus skalo, viņi teica ar ķīmiju, prasīju, lai parāda ķīmiju, teica, ka esot beidzies. Skaidrs, ka nekādas ķīmijas tur nav... Iesaku izvairīties no šiem vieglas naudas tīkotājiem!

T Toms.Miljuss 25.06.2015

Labdien!

Redzot šo sūdzību sanāca nedaudz smiekli! Lieta tāda, ka radiatorus es pats savām rokām esmu restaurējis un bilde arī pieder man! Taču sūdzības īpašniekam Mārtiņam ( ta saucamais plaģiāta īpašnieks, Baltijas restaurācijas studija) vēlos pajautāt kā un kur šie radiatori tagad kalpo? Starpcitu varam palūgt tā ipašniekam kā tad tur īsti ir. Vienīgais veids kā uzvarēt savus konkurentus, ir kvalitāte un atieksme pret darbu!

P.S beidz zagt svešas bildes zaglīgais meli.

RRRR aicina visus ciemos, mums ir ko parādīt!!!
Toms Miljuss

J janisindriksons99 04.05.2019

Tom beidz muldēt! Skaidrs zināms, ka esat uzmetēji! Lurasofta var redzēt ka nodokļus nemaksājat un ir aktuāls parāds valstī!