Rīgas Radiatoru Restaurācijas Rūpnīca - Kvalitāte un attieksme

Ja Es pats nebūtu būvnieks pēc izglītības tad mans stāsts būtu līdzīgs Ilmas stāstam. Neesmu cilvēks, kas sūdzas bet, tā kā, es redzu ka Ilmas kundze ir saskārusies ar līdzīgu problēmu, tad par savu pienākumu uzskatu ziņot sabiedrībai. Arī man radiatorus restaurēja 2015. gada vasarā Rīgas Radiatoru restaurācijas rūpnīca. Radiatorus demontēja, izskaloja un pārkrāsoja laicīgi un pirms termiņa. Bet... par ko ir stāsts! Problēmas sākās ar uzstādīšanu! Viņu santehniķis lodē kapara cauruļu savienojumus, savienojumu vietas neattīrot no absūlbējuma, kas ir pret lodēšanas tehnoloģijas tehniskajām prasībām un lodēšanas instrukcijas, kas pat mācību grāmatās smalki ir aprakstīta. Lai gan viņu santehniķis apgalvo ka ir ar 10 gadu pieredzi, tomēr izskatās ka viņš lodēšanu skolā nav mācījies bet apguvis vai nu pašmācības ceļā, vai arī pie kāda slikta meistara. Rezultāts tam visam ir tāds ka arī mani radiatori tecēja un santehniķis brauca vairākkārt pārlodēt savienojumus. Jāsaka ka vienīgi slikti ir tas ka uzņēmuma vadība par to tika informēta un nekādas rīcības no viņu puses nebija! Laikam jau viņiem vajag, lai par viņiem raksta sūdzības.lv Tā laikam var vairāk klientus piesaistīt! Mans ieteikums cilvēkiem kas vēlas restaurēt vecos čuguna radiatorus ir tāds ka esiet piesardzīgi. Obligāti slēdziet līgumu ar garantijas nosacījumiem. Par pašu radiatoru restaurēšanu man iebildumu nebija, saprotu ka strādājot ar veclaicīgiem radiatoriem var sanākt arī neparedzētas situācijas, jo vecs ir vecs. Bet montāžas un uzstādīšanas pakalpojumus gan es neieteiktu pie viņiem ņemt! Jo lodēt kapara trubas viņu santehniķis nemācēja. Un pat negribēja mācīties. Pat savu darbu ne reizi nepārbaudīja. Ta vietā spaidīja telefonu.

J