LV RU

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa - Tiesnešu nekompetence

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesas tiesnese Marika Bebriša ir galīgi nekompetenta. Cīnoties par atjaunošanu darbā, viņa ņem vērā tikai darba devēja viedokli, kas ir pretrunā ar Darba likumu, un spriedums ir pilns ar latviešu valodas gramatikas ķlūdām. Darba likuma normas viņa neievēro, bet izdomā savu intepretāciju. Tā būtībā ir ņirgāšanās par cilvēku, kurš ir nelikumīgi atlaists no darba un palicis bez iztikas līdzekļiem.

E

Komentāri (7)

A Andrejs 07.01.2011

Konsultējies ar juristiem un pārsūdz spriedumu.

Z Zane 07.01.2011

Noteikti jāpārsūdz!

L lalalā 07.01.2011

Nu domāju, ka bezjēdzīgi pārsūdzēt---jo vārna vārnai neknābj, nu ja pietiek spēka, nervu, bet no pieredzes zinu, kāds ir pirmās tiesas spriedums ---tādi arī nākošie, vienīgi vajag tiesā advokātu, ja var atļauties un tad vēl visādi brīnumi notiek!!!

L lala 14.02.2011

Nu, nerunā gan Lalalā, apelāciju izskata pa visam cita tiesa, augstāka par pirmo instanci un tur esošiem tiesnešiem parasti ir gandarījums iesēdināt peļķē "nezinīšus no rajona tiesām", pēc savas pieredzes ir bijuši daudz gadījumu, kad 1.intances tiesas spriedumi ar 2.instances speriedumiem ļoti atšķiras, nesen bija viena lieta, kur darbinieks pieprasīja 10 000 LVL kompensācijā no darba devēja, pirmā instance noraidīja aprēķinus un piesprieda maksāt tikai 2000 LVL, pārsūdzējām un 2.instance jau piesprieda nevis 2000 LVL, bet gan 9600 LVL, jo 1.instance nepareizi bija tulkojusi materiālās normas.
Pārsūdzēt vajag noteikti!!!

S sasa 01.04.2011

latviešu valodas gramatikas ķlūdās - nenozīmē netaisnīgu spriedumu. Rakstiet apelāciju

B bogy 01.04.2011

Ja Jūs neapmierina spriedums, Jums ir tiesībasiesniegt apelāciju.
Pārdomājiet, vai Jūsu argumentācija ir bijusi pietiekama (tai skaitā pierādījumi).

Ja Jūs uzskatiet, ka jā, tad iesaku pieaicināt juristu, jo iespējams, ka ar argumentācijas daļu kaut kas nav kārtībā.

Sliktākajā gadījumā, Jūs vienkārši esat pārpratis savas tiesības un tiesa ir pieņēmusi pareizu, likumīgu un tiesksu spriedumu.

P.S. internetā nepamatoti apvainot tiesnesi ir nekorekti!

F FlashForward 29.02.2012

Nekompetenti ir no jūsu puses apvainot tik kompetentu un zinošu tiesnesi kā Bebrišas kundzi. Viņa ir speciāliste ar lielo burtu! Kompetenta viņa ir, bet tas, ka jūs neapmierināja tas, ka spriedums nav jums par labu, nu tak rakstiet apelācijas sūdzību, katram ir tiesības to darīt!

Par gramatiskajām kļūdām viss var gadīties, it sevišķi tad, ja ņem vērā faktu, ka spriedumu tekstus raksta tiesnešu palīgi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes