Rīgas Pašvaldības Sabiedrība ar Ierobežotu Atbildību "Krasta Nami" - Šokējošie rēķini

Saņēmu rēķinu par 2008.gada februāri! Un esmu panikā

Rēķinā ir uzrādītas tādas summa, kad vienkārši nolaižas rokas. Rēķina summu apraksts:
Siltums: OK
Ūdens un kanalizācija: OK

... bet ĒKAS APSAIMNIEKOŠANAS IZDEVUMI!!! Tas ir kaut kas ārprātīgs!!! Par ko mēs maksājam???

Zvanu uz namu pārvaldi "Krasta nami" pajautāt, kas tad ir iekļauts tajos apsaimniekošanas izdevumos???

1) Zvanu pa tālruni 7112665 tur mani atšuj un pasaka lai zvanu uz citu telefonu, ka viņa nezinot kas ir iekļauts! Nu labi, cilvēks varbūt tiešām nezina!

2) Zvanu uz otro numuru 7112661 , JĀ TUR MAN IZSTĀSTA, ka šajos izdevumos ir iekļauti:

"Ne retāk kā 5–8 gados apsaimniekotājam jāveic koplietošanas telpu kosmētiskais remonts. Regulāri jākopj mājai piesaistītā teritorija. Jāslauka un jāmazgā kāpņu telpas, pie tam no pirmā līdz trešajam stāvam — biežāk."
NEKAS TĀDS MŪSU MĀJĀ NAV DARĪTS!

Jautājot viņiem, kāpēc tad nekas netiek darīts, Viņa man atbild: "Es no kurrienes zinu?"

Mūsu slavenajai pārvaldei "Krasta nami" ir pie kājas kas darās! Viņiem viss ir vienalga!

Galvenais ir izrakstīt rēķinu!!!

Mums mājās bija piedāvājums pašiem apsaimniekot...

UN ES TAM PIEKRĪTU

Mēs veidosim savu biedrību!

D

N Normunds 20.02.2008

Tas jau vēl nekas bet to no kā pieaugusi koplietošanas elektroenerģijas maksa 4 reizes-uz kāda pamata!

D Diāna 27.02.2008

Uz kurieni viss iet... tikai ne uz augšu

N Normunds 28.02.2008

Ja runā par apsaimniekošanu, tad mūsu mājā kāpņu telpa nav redzējusi apkopēju vismaz 3 mēnešus ja ne vēl ilgāk un summu par apsaimniekošanu ar janvāra mēnesi ir pacēluši par vismaz 20%.

S Santa 06.03.2008

Ireju dzivokli Krasta raj. un maksaajam arii SIA "Krasta nami"... manaa gadiijumaa ir liidziigi- apsaimniekosanas maksa meenesi pietiekami augsta, lai tiesaam kaut kas tiktu dariits lietas labaa, bet kaiminji pat pazinjo, ka mums pasiem jaamazgaa koplietosanas koridors... Tad jautaajums-kur tad taa naudinja par apsaimniekosanu paliek, ja pat durvju kods jau gandriiz meenesi normaali nestraadaa :)

L lasenta 26.03.2008

Man dzīvoklim siena tek cauri jau no pagajušā gada viņiem zvanos!Visi stūri nopelējuši, smird, pie tam bebis mazais, jau 3šo reizi krāsojam 1 gada laikā, nekas nepalīdz, jo no ārpuses nekas nav taisīts!!!Atbrauca, tipa galočkas pēc, 3 kiegieļus aizšpaktelēja kaut kā un viss...nav spēka ar viņiem cīnīties...maksā tik naudu...Krasta Nama darbinieku algām...iešu strād
at uz turieni, na haljavu algu saņemt!!!(jokoju)

D Diāna 03.04.2008

Jā... es domāju, ka esmu viena, kurai ir apnikuši tie "Krasta nami".

Iesaku VISIEM bīdīt savas māju biedrības, kā daru tagad es!

Mēs mājā taisam savu biedrību un atsakamies no tām visām namu pārvaldēm!

Tagad ir jāaiziet uz Bezmaksas kursiem, kā veidot to biedrību un VISS!

Darat visu iespējamo un Jūs būsiet ieguvēji!
Labu veiksmi!

I Inguna 09.04.2008

Vajag katru ceturksni no namu pārvaldes pieprasīt cik ir aprēķināta apsaimniekošanas maksa un kur tā naudiņa izlietota un cik ir uzkrāts remontiem. Un ko tad teiksiet, ka no 01.08.2008. katrai mājai būs savas apsaimniekošanas izmaksas: vajag jumtu uzlikt... lūdzu, gadu maksāsiet Ls 2.00 par 1k/vm. Jāizremontē kāpņu telpa... vel vairāk... Un to, ka dārga elektrība, ūdens, siltums namu pārvaldes nav vainīgas... viņas ir tikai starpnieki. Un piestādītie rēķini ir jāsamaksā līdz mēneša 20.-25. datumam, bet Jums iedzīvotāji ir dots laiks līdz mēneša beigām, vai līdz nākošā mēneša kuram tur datumam. Kur lai namu pārvaldes rauj to naudu, bet RĪGS siltums, RĪGAS Ūdens un visi pārējie par laikā nesamaksāto summu prasa soda naudu. Te viena rakstīja, ka nestrādā durvju kods: paši jau iedzīvotāji salauzāt... . Piecūkota kāpņu telpa... paši pied...āt. Esat dzīvokļu īpašnieki, tad sargājiet savu namu.

L Liene 04.06.2008

Piekrītu Diānai! Malacis, jāņem tā lieta savās rokās! :)

S Solveiga 08.06.2008

Arī man Krasta Nami burtiski riebjas! Neko nedara, tikai naudu vāc!

. .... 21.07.2008

Jaa forshi te Induna piedi***
Ja jau namu paarvaldei tiek maksaats par koplietoshanas telpu uzkopshanu un sleedzju nomainju, tad jau iisteniibaa ir poh** kas to visu lauzj un pleesh, bet namu paarvaldei tas ir jaasalabo jebkuraa gadiijumaa!!!

A Aleksandrs 22.07.2008

Krasta nami slikti straadaa, jaa. un visi tur seez slinjki, neko nesaka un tik gaida kad kukuli dos! Paldies par padomiem! biidiisim tos Krasta namus! lai tik turaas!

D Diāna 22.07.2008

-----------Inguna----------
Atbilde uz jūsu komentāru!

Ziniet Inguna, tās nav mūsu problēmas, ka rēķins ir jāapmaksā līdz 30 datumam, es maksātu līdz Namu pārvaldes uzstādītajam datumam!
Iet jau runa par vispārējo naudas "kāšanu".

Ja Namu pārvalde tiešām pamatotu tos izdevumus, (slēdzenes būtu salabotas, kāpņu telpas tīras, utt.), NEVIENS iedzīvotājs nebūtu pret, maksāt par LABI un PRECĪZI izdarīto darbu!

Cien. "Krasta nami" cietēji...

...mums biedrība ir nodibināta un tagad mēs izskatām CITU Namu pārvažu piedāvājumus!

Bīdiet lietu uz priekšu un Jūs būsiet ieguvēji...

P.s. Tāda sajūta, ka ... Inguna... strādā "Krasta nami"... Jums tā nelikās???

Necietiet un bīdiet lietu uz priekšu...

L Ljoliks 27.07.2008

Jums ko žēl... Avotu nami priekšniekam taču māja jāceļ... TAUTA!!!, , , palīdzēsim viņam.

L Ljoliks 27.07.2008

Pardon, Krasta nami... Es dzīvoju avota namos, tāpēc kļūdījos :((

S sa 09.08.2008

Normāli...Inguna saka, paši salauzat...
es varu pateikt, ka ne paši- mēs paši metām naudu pa 25 ls no dzīvokļa, lai ieliktu durvis ar smalku kodu- ielikām...ko tas dod...atkal ir atkodēts- vairs koda nav!

A AntonsSeiksts 12.09.2008

Krasta Nami ir viens liels mēslu vezums, kuru vajag gāzt uz riņķi! Pats dzīvoju lubanas 8 mājā un te nekas nav remontēts! Arī Rīgas domes deputāts Ivans Ivanovs neko savas mājas labā nav spējis izdarīt. Kāpņu telpas nav remontētas veselu mūžību...trotuāri izdauzīti, asfalts arī. Kas rēķinā bitīt matos ir "Mērķa maksājums?". Un ar kādām tiesībām "Krasta Nami" liek logu reklāmu otrā pusē rēķinam? Par to šis zaņķis ir jāvelk virsū!

Z zaza 12.09.2008

Anton Seikst!
Par to, ka salauzts asfalts namu pārvaldes neatbild, tās ir Šlesera kompetencē. Namu pārvaldēm ir lētāk iepirkt papīru rēķina drukāšanai ar reklāmu...sanāk apmēram 0, 10 ls par 100 lapām, bet ja pirktu balto, kas der lāzerprinteriem, tad apmēram 0, 70 ls par 100 lapām.
A par durvu kodu: jo lielāka māja, jo grūtāk noturēt to kodu nesalauztu, jo katrā mājā atradīsies kāds idiots, kam niez nagi. Uu drīzāk, tas būs tas, kas neiedevas naudu koda uzlikšanai.

N njā 22.09.2008

Krasta nami tiešām ir diezgan traģisks apsaimniekotājs, mūsu lifts piemēram jau vairākus gadus smird pēc urīna, nerunājot nemaz par firmu rīgas ūdens(ja nemaldos) ---tas nav rīgas siltums... tur vispār strādā kautkādi atmarozaki zābakos...

V Valda 17.10.2008

Maksa par siltumu iepriekšējā apkures sezonā bija vismaz par 30% augstāka nekā līdzīgas sērijas mājās, , Purvciema namos", , , Pļavnieku namos" un koop., , Biķernieki" - bija iespēja salīdzināt. Vidējā maksa par kvadrātmetru bija ap 1 Ls. Un logu reklāma-acīmredzot par to viņi saņem maksu. Vajadzētu painteresēties Patērētāju Tiesību aizsardzības centrā.

J JV 27.11.2008

to Valda
Cik es zinu katrai mājai ir dažāds siltuma patēriņš, atkārībā no ēkas kopēja stāvokļa. Jūsu salīdzināšana ir nevisai pamatota. Iespējams ir vērts izskatīt ideju par ēkas siltināšanu, ko jāpieprasa no pašvaldības.
Propogandēt palstikāta logus jūsu mājā ..:)